هندیجان برای پیشرفت نیازمند سرمایه‌گذاری است

خورنا وهاب شیرعلی : احمد جعفری‌نسب در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور مسئولان ادارات در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : نظامی می‌تواند موفق باشد که آموزش و پرورش خوبی داشته باشد، زیرا بهترین سرمایه‌های هر نظامی تربیت نیروی انسانی خوب و کاربلد است.
وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش بسیار کارساز و مهم است افزود : اگر در نظام آموزشی سیر درستی داشته باشیم قطعا موفقیت خواهیم داشت.
فرماندار هندیجان با تاکید بر اینکه باید خلاقیت آموزش و پرورش را گسترش دهیم افزود : بعضی از خلاقیت‌ها نیاز به هزینه‌کرد دارند که در عمل بحث کمک به توسعه شهرستان است.
جعفری‌نسب عنوان کرد : آموزش و پرورش مشکلاتی دارد و ما این مشکلات را می‌بینیم ولی برخی از مشکلات با ابتکار عمل حل و رفع می‌شوند.
این مسئول با اشاره به اینکه اگر ما امکانات تحصیلی را مهیا سازیم قطعا دانش آموزان ترک تحصیل نمی‌کنند گفت: این شهرستان استعداد توسعه در تمام زمینه‌ها از قبیل گردشگری، تجاری، صیادی، کشاورزی و دامپروری و غیره را دارد.
فرماندار هندیجان خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه هندیجان، دروازه و ورودی استان است نباید این وضعیت را داشته باشد.
جعفری‌نسب متذکر شد : علت عقب ماندگی‌های شهرستان صرفا تنگ نظری‌هایی‌ست که وجود دارد و باید با کار کردن در بخش‌های اصلی و قابل پیشرفت، مردم را تشویق به سرمایه گذاری در منطقه کرد.