حضور مدیرکل شعب بانک ملت در سامد/ حاجی زاده: تمام تلاش ما باید این باشد که رضایتمندی مردم بوجود آید

خورنا مدیر مرکز سامد گفت: تمام تلاش ما باید این باشد که رضایتمندی مردم بوجود آید که آن هم از طریق تکریم ارباب رجوع و صدق گفتار و عمل خودمان بدست می آید.

کیامرث حاجی زاده گفت: در راستای خدمت رسانی صحیح و تکریم ارباب رجوعان مدیران دستگاه های استان به سامد می آیند که این هفته نیز مدیرعامل شعب بانک ملت استان به همراه معاون اعتباری بانک صادارت و کارشناسان دفتر امور اجتماعی استانداری حضور پیدا کردند.

مدیر مرکز سامد استانداری عنوان کرد: خوشبختانه حجم عظیمی از مسائل و مشکلات مراجعین در دیدارهای مردمی حل شده است. که البته دیدار مردم و مسئولین منجر به افزایش اعتماد مردمی خواهد شد.

مدیر عامل شعب بانک ملت استان در گفتگو با پایگاه خبری استانداری اظهار داشت: برگزاری ملاقات ها امری مثبت و درخور توجه است که موجب گره گشایی مشکلات مردمی می شود.

بهزاد شریفی با اشاره به روند برگزاری ملاقات های مردمی گفت: دراین دیدار با تعدادی از شهروندان که اکثرا درخواست تسهیلات داشتند دیدار و حداکثر همکاری با این عزیزان انجام شد.

شریفی ضمن مثبت ارزیابی کردن این دیدار عنوان کرد: مدیریت و پرسنل بانک ملت همواره سعی بر خدمت رسانی به مردم استان را داشته اند.