۳۰ سال زمان برای اتمام کلنگ زنی های دولت احمدی نژاد

خورنا کلنگ زنی های بی حد و بدون پشتوانه و برنامه ریزی در دولت احمدی نژاد ، چالشی جدی را برای دولت تدبیر و امید ایجاد کرده و موجب شده تا دولت روحانی نتواند هیچ پروژه ی جدیدی را تعریف و کلنگ زنی نماید و صرفا به فکر تکمیل و به سرانجام رساندن پروژه های دولت نهم و دهم برآید و با این وجود نیز ۳۰ سال زمان نیاز است تا همه کلنگ زنی های احمدی نژاد به نتیجه برسد.

در همین زمینه ، سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز به ذره بین گفت که در دولت احمدی نژاد ۴۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه کلنگ زنی شده که اغلب آنها پیشرفت فیزیکی بین ۱۰ تا ۸۰ درصد دارند و برای اتمام آن ها به ۳۰ سال زمان نیاز داریم .
 وی این را هم گفت که با توجه به کاهش قیمت نفت به سختی می توان چنین پروژه هایی را به نتیجه رساند.
سید شریف گفت که بودجه عمرانی سال ۹۴ به پروژه هایی اختصاص می یابد که پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد دارند و متاسفانه سهم خوزستان در این زمینه شاید صفر باشد چرا که اکثر پروژه ها و طرح های خوزستان یا در حد کلنگ زنی باقی مانده  و یا پیشرفت اندکی داشته اند.
وی گفت که متاسفانه در این دولت که هیچ ، فکر نمی کنم در دولت های آینده هم بتوان شاهد پروژه جدیدی باشیم.
 نکته جالب و تاسف برانگیز در سخنان سید شریف اینجاست که متاسفانه اعتبارات سال ۹۴ به پروژه هایی اختصاص داده می شوند که پیشرفت بالای ۸۰ درصد دارند و این یعنی سهم صفردرصدی و یا ناچیز اعتبارات برای خوزستان !
شوشان

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *