راه‌اندازی ۴ هیئت ورزشی جدید در مینوشهر

خورنااین المپیاد که با همکاری آموزش و پرورش مینوشهر و اداره ورزش و جوانان این شهر برگزار شد، چند روز به طور پیوسته در حال برگزاری است.

وی در ادامه بر توجه اداره ورزش مینوشهر برای غنی سازی ورزش‌های پایه این شهر تاکید کرد و گفت: درصدد هستیم دانش آموزان را با هماهنگی اداره آموزش و پرورش به سمت زمین‌های ورزشی سوق دهیم و برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در رشته‌های مختلف به استعداد یابی بپردازیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان مینوشهر تصریح کرد: از استعدادیاب‌های مختلف دعوت شده تا استعدادهای مینوشهر را در رشته‌های مختلف ورزشی کشف و به تیم‌های مطرح و به نام کشور معرفی کنند.

این مسئول اضافه کرد: در نظر داریم تا به برنامه‌ریزی برای ورزشکاران بالای شش سال در رشته‌های مختلفی همچون فوتبال، ورزش‌های رزمی، کاراته، ووشو بپردازیم.

پورعواد همچنین از راه‌اندازی هیئت‌های مختلف ورزشی در مینوشهر خبر داد و گفت: در مدت اخیر هیئت‌های ورزشی دیگری همچون هئیت قایقرانی، سوارکاری، تیراندازی و تنیس را نیز در ‌مینوشهر راه اندازی کرده‌ایم.

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات شطرنج و تنیس در مینوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی‌های صورت گرفته موقت بوده و امیدواریم از سال آینده با یک تقویم زمانی درست به برنامه‌ها به صورت سازماندهی شده عمل شود.

* در مینوشهر زمین چمن وجود ندارد

رئیس اداره ورزش و جوانان مینوشهر در ادامه از معرفی سرپرست هیئت فوتبال خبر داد و گفت: علی خنافره به عنوان سرپرست هیئت فوتبال مینوشهر معرفی و مقرر شد تا تیم‌ها را سازماندهی کرده و برای مربیان کلاس‌های آموزشی برگزار کند.

وی ادامه داد: با شهردار مینوشهر نیز صحبت شده و امیدواریم در سال آینده زمینی برای تمرین فوتبال در این شهر تسطیح کنیم تا فوتبالیست‌های مینوشهری بتوانند در آن به تمرین بپردازند.

پورعواد، نبود زمین تمرین فوتبال در مینوشهر را یادآور شد و گفت: فوتبالیست‌های مینوشهری در حال حاضر خارج از شهر و در زمین‌های خاکی تمرین می‌کنند که امیدواریم با حمایت سازمان منطقه آزاد اروند بتوانیم، به یک زمین چمن خوب و در شان این تعداد بالای استعداد موجود در این شهر دست یابیم.