مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پروژه های درمانی عمرانی خوزستان بازدید کرد

خورنا دکترˈمحمدرضا جعفریانˈ پس از بازدید از پروژه های در حال ساخت بیمارستان های ۹۶تختخوابی امیرکبیراهواز و ۱۶۵تختخوابی آبادان و ساختمان مشترک مدیریت درمان ، دفتر اسناد پزشکی و اداره کل تامین اجتماعی اهواز ، ضمن ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی پروژه ها بر ضرورت تکمیل و تسهیل در تحویل به موقع این پروژه ها تاکید کرد.

دکتر جعفریان خوزستان را قطب مهم نفتی ، صنعتی و کشاورزی کشور عنوان کرد و اظهار داشت: خوزستان از نظر سازمان تامین اجتماعی با توجه به شاخص های مورد نظر و نیروهای مولد یکی از استان های ممتاز و برجسته در داشتن تعداد بالای بیمه شدگان است.

وی با اشاره به اهتمام جدی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مجموعه مدیران ارشد سازمان به خوزستان به پروژه های عمرانی در دست انجام گفت:باید این پروژه ها پس از تکمیل در خدمت مردم و بیمه شدگان قرار گیرد و برای این پروژه ها مشکل اعتباری و مالی وجود ندارد.

دکتر داریوش پناهی زاده مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز ضمن خرسندی از حضور مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خوزستان ابراز امیدواری کرد پروژه های درمانی در دست ساخت در موقع مقرر تکمیل و تحویل داده شود تا در خدمت مردم و نظام سلامت کشور قرار گیرد.

حدود ۵۵درصد جمعیت ۴٫۶میلیون نفری خوزستان زیرپوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی قرار دارد.

۳۰بیمارستان ، دی کلینیک و درمانگاه به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در خوزستان خدمات درمانی بهداشتی رایگان ارایه می کنند.