برگزاری «کارگاه دو روزه آموزش ارتقای سطح شهرداری‌های خوزستان» در رامهرمز

خورنا محمدرضا اسکندری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران  در رامهرمز، با اشاره به برگزاری کارگاه دو روزه آموزش ارتقای سطح علمی و فنی شهرداری‌ها با حضور شهرداران شمال شرق خوزستان در این شهر اظهار کرد: نظر به مصوبات هیئت دولت و بخشنامه‌های صادره از سازمان شهرداری‌ها مبنی بر تشکیل کمیته‌های اجرایی آموزش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در استانداری‌های سراسر کشور اقدام به تشکیل این جلسات کردیم.

وی ادامه داد: برای آسان‌تر شدن اجرای برنامه‌های آموزشی برای شهرداری‌ها و جلوگیری از ترددهای آنان به مرکز استان، شهرهای استان را به هفت منطقه تقسیم کردیم.

  مسئول آموزش شهرداری‌ها و شوراهای خوزستان تصریح کرد: این کارگاه‌ها برای بهتر توسعه یافتن شهر‌ها و ارتقای سطح علمی و فنی کارکنان شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی برگزار شده است.

وی افزود: در این دوره‌ها از اساتید برجسته کشوری و محلی اعم از دانشگاهی و اداری استفاده شده است تا بتوانند آموزش‌های مد نظر را به شرکت‌کنندگان انتقال دهند.

اسکندری تاکید کرد: رامهرمز دارای ظرفیت و پتانسیلی بهتر از دیگر شهرداری‌ها در راه‌اندازی مرکز آموزش است.

وی در پایان گفت: شهرهای آبادان، رامهرمز، ماهشهر، دزفول، شوشتر، مسجدسلیمان و اهواز از شهرهای انتخاب شده به عنوان میزبان سایر شهر‌ها برای برپایی این کارگاه‌ها هستند.