افتتاح مجموعه ورزشی چند منظوره بانوان اهوازی در آینده نزدیک

خورنا ظهر امروز سید خلف موسوی شهردار کلانشهر اهواز به همراه، سید سعید باب‌المراد مدیرعامل سازمان عمرانی شهری شهرداری از مجموعه ورزشی چندمنظوره بانوان بازدید به عمل آوردند.

سید سعید باب‌المراد در ادامه فعالیت‌های فنی و عمرانی سازمان و با توجه به نزدیک شدن مراسم افتتاحیه این پروژه، از فعالیت‌های آتی در این مجموعه خبر داد و اظهار داشت: سالن ورزشی چند منظوره شماره یک، شامل زمین بسکتبال با تورهای مکانیزه، والیبال، فوتسال، نصب ضربه گیر، دو ساختمان جانبی مجهز، شامل رختکن، اتاق مربیان، سرویس‌های بهداشتی، حمام، اتاق کمک‌های اولیه که عملیات‌های مربوطه، همگی به اتمام رسیده و قابل بهره برداری هستند.

وی عنوان کرد: سالن شماره دو، که مربوط به سوله سرپوشیده استخر بوده که با پیشرفت فیزیکی  درصد۵۰ در حال انجام است و ساختمان‌های جانبی آن قابل بهره برداری است.

مدیرعامل سازمان عمرانی شهری شهرداری اهواز اضافه کرد: پیاده روسازی و کفپوش گذاری به مساحت ۶۰۰ متر مربع، احداث دو باب سرویس بهداشتی هر کدام به مساحت ۲۰ مترمربع، اجرای فضای سبز به مساحت ۱۶ هزار مترمربع و اجرای معابر جهت دوچرخه سواری به مساحت ۶ هزار و ۳۶۳ مترمربع از جمله دیگر اقدامات این سازمان است.

باب‌المراد گفت: ترمیم، بازسازی و اجرای بتن دکوراتیو دریاچه روبروی درب ورودی مجموعه به مساحت یک هزار و ۱۰۰ مترمربع، احداث زمین‌های ورزشی روباز شامل زمین فوتسال، والیبال، بسکتبال، به مساحت ۲ هزار و ۶۴۰ مترمربع، جدول گذاری معابر و پارکینگ ورودی به طول ۲ هزار و ۶۵۰ متر از دیگر فعالیت‌های در حال انجام این سازمان است.

وی در پایان متذکر شد: مجموعه ورزشی چندمنظوره بانوان شهر اهواز، مساحتی بالغ بر ۵ هکتار را به خود اختصاص داده و هزینه انجام شده تا پایان آذرماه سال جاری ۴۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *