تعیین ۱۱ کمیته برای برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در خرمشهر

خورنا امین صابری ظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان خرمشهر در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان این شهر، موضوع محوری این جلسه شورای ورزش را پرداختن به بحث برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی و ورزش‌های باستانی عنوان کرد و اظهار داشت: چنین اتفاقی فرصتی بزرگ برای ورزش خرمشهر است و بسیاری از استان‌ها و  شهرستان‌های متمکن خواهان برگزاری این مسابقات در شهرشان بوده‌اند.

وی ادامه داد: اما با توجه ویژه‌ای که همچون همیشه به خرمشهر می‌شود و درخواست مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، میزبانی این دور از مسابقات به خرمشهر محول شده است. رئیس اداره ورزش و جوانان خرمشهر، این جلسه را نخستین جلسه به منظور هماهنگی درباره برگزاری این دور از مسابقات جهانی در خرمشهر دانست و افزود: پیش بینی می‌شود بیش از ۶۰ کشور در این مسابقات شرکت کرده و انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های اجرایی میزبانی شایسته‌ای از این مسابقات داشته باشند. این مسئول همچنین با یادآوری برگزاری مسابقات کشتی جهانی در آبادان، خاطرنشان کرد: از تجربه‌های آبادان استفاده کرده و از آنها به عنوان معین نیز استفاده خواهد شد. صابری در ادامه از آغاز عملیات ابتدایی برای ساماندهی امور برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی و ورزش‌های باستانی خبر داد و عنوان کرد: ۱۱ کمیته تخصصی مشخص و شرح وظایف آنها تعیین شده و ابلاغ‌ها نیز طی چند روز آینده تحویل خواهند شد.

وی با تاکید بر همدلی مسئولان شهری خرمشهر، خاطرنشان کرد: با وجود وحدت و همدلی مسئولان یقین داریم یکی از بهترین رویدادهای ورزشی را در خرمشهر شاهد خواهیم بود.

برای برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی و ورزش‌های باستانی، ۱۱ کمیته تخصصی تشکیل شده است. کمیته مالی و پشتیبانی، کمیته استقبال و تشریفات، کمیته بهداشت و درمان و خدمات پزشکی، کمیته روابط عمومی و فوق برنامه، کمیته مستندسازی، کمیته بازاریابی و جذب منابع مالی، دبیرخانه، افتتاحیه و اختتامیه، کمیته ترابری و امور نقلیه پذیرش، اسکان و تغذیه و کمیته تامین امنیت ۱۱ کمیته این ستاد را تشکیل می‌دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *