شهردار: چهره بندرماهشهر فعلی با دهه ها و سالهای گذشته متفاوت است/ ماهشهر را به جایگاه واقعی خود میرسانیم

خورنا شهردار بندرماهشهر گفت: با فعالیتهای همه جانبه صورت گرفته در سالهای اخیر، چهره بندرماهشهر فعلی با دهه ها و سالهای گذشته متفاوت است.

غلامحسین کمایی در گفتگو با خورنا بیان داشت: با همدلی اعضای محترم و سخت کوش شورای اسلامی شهر ومشارک همه جانبه مردم گرامی،بندرماهشهررابه جایگاه واقعی خود برسانیم و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

شهردار بندرماهشهر ادامه داد: بندرماهشهر، با ماهشهر دهه های گذشته و حتی سالهای گذشته متفاوت شده است.

وی ادامه داد: در سالهای اخیر با همکاری و هماهنگی مسئولین گرانقدر شهرستان بندرماهشهر و همدلی مردم فهیم و بزرگوارمان، فعالیت های گسترده ای در جهت توسعه و آبادانی این شهر صورت گرفته است.

کمایی افزود: این اقدامات نوید بخش آینده ای روشن برای شهرستان ما می باشد. به امید خداوند و برنامه ریزی های هوشمندانه و همدلی مسئولین محترم شهر و بخصوص اعضای محترم و سخت کوش شورای اسلامی شهر و مشارکت همه جانبه مردم گرامی، بندرماهشهر را به جایگاه واقعی خود برسانیم و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سیاوش از اظهار نظر و تلاش ایشان در این راه مسیر متشکریم اما اگر کمی منصفانه بخواهیم قضاوت کنیم منطقه دو یا همان ناحیه از چهره اولیه خود بسیار دور شده است ممکن است خیلی تغییر در ساکنین شده باشد اما حافظه مردم فراموش نمیکند وضعیت این متطقه نسبت به قبل واقعا بدتر شده است اگر بخواهیم به دور از هرگونه دانش و تخصص در این خصوص صحبت کلیم میتوان با مراجعه با یکسری شاخص شهری به این نتیجه رسید مثل شهرهایی دیگر در استان البته با در نظر گرفتن بودجه های شهرداریهای و همکاری سایر شرکتها ی منطقه یا سایر سازمانهاو... البته قضاوت با مردم است
  • سیاوش خبرنگاران که نمایندگان مردم و پل بین مردم و مسئولان هستند، حق دارند جهت تنویر افکار عمومی و از جانب مردم سوالاتی راجع به موضوعات و مشکلات شهری از مسئولان بپرسند و در سطح شهر هم نسبت به این موضوعات نظر مردم را هم جویا شد این بهترین روش برای قضاوت در یک موضوع است
  • اميد سلام اقای شهردارشماحق داری وبایدبتونی این حرفهاوکارهاراانجام بدی چون بودجه شهرداری ماهشهرپنج برابرشهرداری سربندراست ومنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی کلیه طرحهای بزرگ درماهشهرراانجام میدهد,ضمنافرمانداروسایرمسئولین هم حمایت میکنند,دیگه شماچه مشکلی داری؟