اظهار بی اطلاعی نماینده اندیمشک از نطق علی مطهری و پاسخ بی ادبانه وی به خبرنگار خورنا

خورنا صید عیسی دارایی رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی که به صورت تلفنی با خورنا در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس شورای اسلامی و نطق علی مطهری در صحن مجلس شورای داشت، خود را پیرامون این موضوع بی اطلاع دانست.

وی در این گفتگو با بیان اینکه با تاخیر به جلسه ی مذکور رسیده است و از حواشی اخیر بی اطلاع است افزود : بنده در این جلسه غایب بودم و در این خصوص توجیه نیستم.

پس از سوال خبرنگار خورنا مبنی بر چرایی عدم حضور ایشان در این جلسه مذکور، وی با لحنی عجیب خطاب به خبرنگار ما بیان کرد: عدم حضور بنده به شما ربطی ندارد و سپس بدون توجه به ادامه صحبت های خبرنگار، گفتگو را با یک خداحافظی یک جانبه پایان داد.

سوالی که پیش می آید این است که آیا خبرنگاران که نمایندگان مردم و پل بین مردم و مسئولان هستند، حق ندارند جهت تنویر افکار عمومی و از جانب مردم سوالاتی راجع به دلایل عدم حضور نمایندگان در مجلس بپرسند؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کشتی گیر هر چی ما کشتی گیرها افتخار کسب میکنیم برا اندیمشک این آقای دارایی آبروریزی میکنه.این چه وضع برخورده آقای دارایی؟!؟
    • رضایی عزیزان من متاسفم که اینحوری یک طرفه به قاضی میروید . اولا این آقا از نمایندگان زحمتکش و به دور از خاشیه است اگه نماینده قبلی اندیمشک بود خودش از کسانی بود که به علی مطهری حمله میکرد . جناب دارایی تائید نکرده نه این طرف را و نه انطرف را .
  • صدای.سوم سلام ایشان پوتین به پایی هست که سیاست را جنگ تن به تن و خانه ملت را با پاسگاه اشتباه گرفته ست
  • کشتی گیر هر چی ما کشتی گیرها افتخار کسب میکنیم برا اندیمشک آقای دارایی آبروریزی میکنه!آقای دارایی این چه وضع برخورده با یک خبرنگار؟!،!
  • همشهری با سلام آقای دارابی شما که از نطق سرنوشت ساز ومهم آقای مطهری از جراید ودوستانش که آگاه شدید! تماس گرفتید بگویید بی اطلاع هستم! توجیح، نیستم! فکر کنم روش و منش شما در بهترین حالت آینه که بگویی من سیاسی نیستم! واگه دیدی اوضاع وقایع طوری پیش دارن میروند که ممکن کلاهت پس معرکه بیفتد ! تازه آماده ای که بیایی و بگویی مرگ بر ضد ولایت فقیه ، مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل !عافیت طلبی را با نمایندگی سیاسی مردم بودن ومواضع سیاسی جهت مصالح مردم جامعه ات اشتباه گرفته برادر! نمی دانم چه جوابی در محضر خدا خواهید داشت!
  • صیدرضا پاپی سلام . به این میگن نماینده پاسخگو! و مطلع از مسائل مهم کشور !! ۳سال گذشت و هیچ !! اندیمشک یک دوره ۴ ساله ضرر کرد .
  • خوزستانی دردمند نمایندگانی که اینگونه مدعی ارزشگرا میباشند و کاسۀ داغتر از آش میباشند ولی عرضۀ پیگیری ابتدایی ترین امکانات برای استانشان را ندارند ولی بخاطر دزدیها و رانت خواریهای کلان و بسط هرچه بیشتر سلطه و نفوذشان در مراکز نان و آب دار صنعتی باهم جمع شده و علیه استاندار که دارد دستشان را از این سفرۀ چرب قطع ید میکند اینگونه دستپاچه شده و بفکر دسیسه چینی افتاده اند!!!!!! نمایندگانی که در اختصاص بودجه امسال برای خوزستان اینگونه باعث آبروریزی خوزستان و خوزستانی شده اند چگونه میتوانند الگوی غیرت و خدمت برای ما خوزستانیها باشند؟؟؟؟؟؟؟؟ نماینده‌ای استانش پرآبترین استان ایران میباشد ولی مردم حوزه اش سالهاس از داشتن آب شرب مناسب محروم میباشد و بدلیل انکه برایش منافع ندارد و بزدلانه سکوت پیشه کرده و در سایۀ بیعرضگیهایشان آب کارون را به یغما میبرند را چگونه میتوان از او صفاتی همچون شجاعت و دلسوزی را انتظار داشت؟؟؟؟!!!!!! نماینده ای که غرق در بند و بستهای اقتصادی میباشد درحالیکه شهرش از داشتن یک بیمارستان یا درمانگاه و یا حتی یه جاده مناسب محرومست را میتوان نماینده باغیرت نامید؟؟؟؟؟آخر این دیگر چگونه منطقی میباشد که ما برای خودمان ساخته ایم؟؟؟؟ آیا گمان میکنید این نمایندگان فرصت طلب واقعا دلشان برای خوزستان سوخته؟؟؟بسیار ساده انگارانه میباشد اگر فکر کنیم نماینده شهرهای خوزستان که وضعیت شهریشان هنوز با دوران جنگ تفاوت چندانی ندارند دلشان برای شما سوخته باشد و حس احساس مسئولیت نمایند!!! بسیار ساده لوحی میباشد که نمایندگانی را که مردم حوزه هایشان را در بدترین شرایط و کمترین امکانات نگهداشته و همه چیز را فدای بقای خود و مطامع دنیوی و منافع شخصی خود کرده را نمایندۀ مردمی و صادق و باغیرت نامید. نمایندگانی که در سایۀ زدوبندهای سیاسی و سکوت مرگبارشان خوزستان ثروتمند را به این روز سیاه انداخته‌اند قطعا نمیتوانند باعث افتخار هیچ انسان آزاده و عاقلی باشندو دادن اوصاف و القاب عجیب و غریب به این دکانداران دین و دنیا فقط از گروهی ظاهر بین یا فرصت طلب امکانپذیر است و بس. براستی چرا درحالیکه خوزستان بعد از تهران بعنوان بزرگترین استان بلحاظ اشتغال زایی شناخته میشود ولی دومین استان بیکار کشور میباشد این نمایندگان عزتمند اینگونه بی شرمانه سکوت پیشه کرده اند؟؟؟!! براستی چرا این استان بعنوان ثروتمندترین استان ایران دارای فقیرترین مردم میباشد ولی باز هم همین نمایندگان باغیرت و متعصب خفقان گرفته اند و از ایندست اعتراضات و سینه چاکان خبری نیست؟؟؟!! چرا وقتی مینی بوس حامل روستاییان خوزستانی بدلیل شرایط بد راههای هشتاد سال پیش و بی تفاوتی مسئولین به ته دره سقوط میکند و دهها زن و کودک بیگناه در آب سد خفه میشوند و خانواده ها بخاک سیاه مینشینند همین آقایان مثلا نماینده دم بر نمیآورند؟؟؟!!! و خود را به نشنیدن و ندیدن زده و توگویی هیچ اتفاقی نیفتاده!!! ایا این نماینده میتواند برای مردم خوزستان دلسوز یا خدوم باشد؟؟؟؟؟!!!! ای نماینده نمایانی که صندلی مقدس نمایندگی های خوزستان کربلای ایران را اشغال کرده اید شرم برشما باد و از خدا بترسید و توبه کنید و از مردم نجیب و صبور خوزستان طلب حلالیت نمایید که البته اگر به قیامت و یوم الحساب اعتقادی داشته باشند که به تعبیر امام‌علی(ع) باید کار و زندگی را رها کنند و از این خدمات به قول خودشان خداپسندانه و مردمی توبه کنند و روی خارهای صحرا راه بروند و بر وضع و حال خود گریه کنند....