ضرب‌و‌شتم دانش‌آموز توسط ناظم وی را روانه بیمارستان کرد/ مسئولان باید پاسخگو باشند

خورنا ضرب‌و‌شتم دانش‌آموز توسط ناظم وی را روانه اورژانس بیمارستان کرد.

روز گذشته در جریان زنگ تفریح یکی از مدارس ابتدایی اهواز یکی از دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی توسط ناظم این مدرسه مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته بود.

ضربات شدید این ناظم این دانش‌آموز را با مصدومیت شدیدی مواجه کرده که پس از مراجعت از مدرسه با حالت شدید تورم سینه و گردن و مشکل تنفسی و استفراغ شدید راهی بیمارستان می شود و تا ساعتها در اورژانس بیمارستان امام خمینی ره اهواز تحت نظر پزشکی قرار می گیرد.

پدر دانش‌آموز مصدوم به دلیل پیگیری موضوع از طریق حقوقی و بازرسی از سوی ناحیه سه آموزش و پرورش اهواز از خبرنگاران خواست تا پیگیر کامل ماجرا از لحاظ حقوقی و کیفری نامی از وی، فرزندش و حتی مدرسه‌ای که این حادثه رخ داده است برده نشود و در ادامه این گزارش نیز همین امانتداری در خبر رعایت خواهد شد.

وی در ادامه به روند پیگیری موضوع پس از وقوع این حادثه و بازگشت فرزندش به منزل اشاره کرد و ادامه داد: متأسفانه ضرباتی که معلم بهع سر و صورت و گردن و سینه فرزندم وارد کرده بود آنچنان سنگین بوده که تا ساعتها در اورژانس تحت نظر پزشکی بوده است و از فردا صبح نیز امور مربوط به پزشکی قانونی و شکایات قانونی دیگر را پیگیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با بازتاب این خبر دیگر شاهد این ناملایمات اخلاقی و فرهنگی در جامعه نباشیم و قشر فرهیخته فرهنگیان در میان خود اینچنین افرادی را نداشته باشند، چراکه والدین به امید تعلیم و تربیت فکری، فرهنگی و اخلاقی فرزندانشان را روانه مدرسه می‌کنند نه برای ضرب و شتم و آسیب‌دیدگی.

گفتنی است؛ بنا بر درخواست والدین این کودک دبستانی اسامی این کودک، والدین، مدرسه محل تحصیل و معلم ورزش وی پیش خبرنگار محفوظ بوده و در صورت پیگیری این مبحث از سوی مسئولان و متولیان حوزه تعلیم و تربیت استان شماره تماس پدر این کودک دبستانی در اختیار قرار خواهد گرفت.

منبع خوزستان امروز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس فردا خانواده دانش اموز دیه میگیرند ورضایت میدهنددوباره روز ازنواموزش وپرورش هم که کاری نمیکنه چندروزبعددوباره خبری مشابه میخونیم
  • ناشناس نه دوست من این اطلاع رسانی برای دیه نیست امیدوارم مواردی که در جهت بازدارندگی منتشر می شود اینگونه نگاه نکنید. امروز این دانش آموز فردا فرزند من و شما . مشکل باید ریشه ای حل شود
  • ناشناس چه کسی صلاحیت کار به این ناظم داده!!!
  • ناشناس واقعا تالم برانگیزه چنین حادثه ای. با چه ضمانتی بچه هایمان را به مدرسه می بریم
  • ناشناس واقعا متاثر شدم برای چنین برخوردهایی آنهم در سیستم آموزش و پرورش مان
  • ناشناس حیفه که نام معلم و فرهنگی بر چنین کسانی گذاشته شود. بنظرم گزینش اموزش و پرورش باید صلاحیت های روحی و روانی متقاضیان معلمی را قبل از ورود ارزیابی کند