آزمون استخدامی تامین اجتماعی فردا برگزار می شود

خورنا: آزمون استخدامی مدیریت درمان و اداره کل تامین اجتماعی استان فردا( پنج شنبه) به صورت همزمان در سراسر کشور در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.

دکتر’ داریوش پناهی زاده ‘ روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: آزمون استخدامی ساعت ۹ پنج شنبه شروع می شود و داوطلبان باید یک ساعت و نیم قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

مدت آزمون سه ساعت است و نمره منفی نیز ندارد.

وی گفت: در این آزمون پنج هزار و شش نفر(زن و مرد) به رقابت می پردازند.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: از بین شرکت کنندگان این آزمون ۳۸۲ نفر در بخش درمان و ۳۸نفر در بخش بیمه اداره کل تامین اجتماعی خوزستان به صورت پیمانی استخدام می شوند.

دکتر پناهی زاده از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون خواست علاوه بر کارت ورود به جلسه کارت شناسایی معتبر هویتی همراه داشته باشند و از آوردن وسایل اضافی جز ماشین حساب ساده خودداری کنند.

مدیردرمان تامین اجتماعی خوزستان در ادامه گفت: از مجموع سهمیه استخدامی این مدیریت ، تعداد ۱۳۸نفر به بیمارستان ۱۰۰تختخوابی ماهشهر که در آستانه بهره برداری است تعلق دارد و تعدادی نیز برای بخش CCU بیمارستان ۱۷شهریور آبادان، بخش های CCUو ICU بیمارستان امیرالمومنین اهواز و توسعه اورژانس پلی کلینیک هفت تپه و بخش NICU(نوزدان) بهبهان به کارگرفته می شوند.

به گفته دکتر پناهی زاده، حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن ۳۵سال برای پذیرش شوندگان تعیین شده است.

بنا به این گزارش پیرو پیگیری های مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی و صدور مجوز هیات امنای این سازمان، تعداد پنج هزار و ۷۷۷نفر از طریق آزمون سراسری در صندوق تامین اجتماعی به صورت پیمانی استخدام خواهند شد که از این تعداد ۳۸۲ نفر سهمیه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و ۳۸نفر سهمیه اداره کل تامین اجتماعی خوزستان است.

ثبت نام از متقاضیان شرکت کننده در این آزمون از ۱۱تا ۲۰ خرداد امسال از طریق پایگاه اطلاع رسانی صندوق تامین اجتماعی به صورت اینترنتی به نشانی www.tamin.ir شروع شده بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *