«باشگاه میلیاردی بسکتبال» تیتری برای مخدوش کردن نام بندر امام

خورنا تیم پتروشیمی از سال ۱۳۷۵ شکل گرفت و با قهرمانی در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور پا به عرصه رقابت‌های لیگ برتر کشور نهاد.

این تیم با دستیابی به چند عنوان از جمله کسب دو مقام قهرمانی و سه عنوان نایب قهرمانی و دو عنوان سوم در لیگ برتر بسکتبال و همچنین دو مقام سومی و نایب‌قهرمانی باشگاه‌های غرب آسیا رفته رفته توانست با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته از سوی مدیران این باشگاه و با تشکیل تیم‌های پایه در تمامی رده‌ها از نونهالان تا نوجوانان و جوانان و امید به یکی از قطب‌ها و پرافتخارترین تیم‌های بسکتبال کشور در میان تمامی تیم‌های خوزستانی حاضر در لیگ برتر کشور تبدیل شود.

حال این سؤال مطرح است که به چه علت دوستان و همکاران رسانه‌ای تمام افتخارات گذشته و زیرساخت‌های این تیم را نادیده گرفته و چشم به هزینه‌های صورت گرفته این تیم دارند.

آیا به راستی تنها پول‌های خرج شده توانایی کسب افتخارات برای یک تیم را دارند؟ ناگفته پیداست که حضور در لیگ بسکتبال کشور که عنوان برتر را یدک می‌کشد نیاز به فراهم کردن الزامات و شرایطی از جمله زمین مناسب تمرین، محل استراحت بازیکنان و… برای شرکت در رقابت‌ها را دارد.

در این راستا تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام با نیازسنجی که توسط مدیران و سرپرستان این باشگاه و حمایت سایر مسئولان و دست‌اندرکاران ورزش استان صورت گرفته، توانسته به خوبی و به ‌صورت کاملا حرفه‌ای از ظرفیت‌های موجود در منطقه بهره گرفته و آنها را در اختیار مجموعه تیم و بازیکنان قرار دهد.

با دقیق‌تر شدن در احوالات باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام شاهد این هستیم که در این باشگاه تیم‌های ورزشی دیگر از جمله پینگ‌پنگ آقایان و شطرنج بانوان در حال فعالیت هستند که معمولاً در سال‌های اخیر قهرمان یا نایب‌قهرمان لیگ‌های برتر خود در کشور هستند و همواره عناوین خوبی توسط این تیم‌های ورزشی نیز کسب شده است.

اما بزرگ‌ترین و یا به نوعی حساس‌ترین و پر طرفداران‌ترین رشته ورزشی باشگاه پتروشیمی بندر امام، بسکتبال است که همواره در تمامی مسابقات پذیرای تعدادی بی‌شمار تماشاگر و هوادار خاص خود است؛ حال این سؤال مطرح است آیا تاکنون به این مسئله اندیشیده شده که کسب این افتخارات در تمام زمینه‌ها ناشی از تفکر فوق‌العاده مدیریتی بوده است و تنها پول عامل موفقیت این باشگاه نبوده است؟

و در آخر اینکه دوستان منتقد باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام همواره دلیلی برای انتقاد از این تیم را کنار گذاشته‌اند و گاه و بیگاه با نقدهای غیر حرفه‌ای از جمله در سالیان گذشته دلیل موفقیت‌های بسکتبال این باشگاه را حضور بازیکنان قدرتمند خارجی در این تیم به شمار می‌آوردند و امسال که لیگ ملی بدون حضور بازیکنان خارجی در حال برگزاری است، دلیل واهی دیگری را برای مخدوش کردن چهره این باشگاه عنوان می‌کنند و هیچ‌گاه از تلاش و پشتکار بازیکنان با استعداد کشور که با هدایت مربی فهیم و کاربلد خود در حال رقم زدن افتخاری دیگر هستند، سخن به میان نمی‌آید.

===================

منبع / فارس /  یادداشت از: مسعود اصبعی‌اصل

===================

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • جواد تمامی این انتقادها از شهروندان ماهشهری است آن هم فقط و فقط برای این است که نام بندرامام را یدک میکشد .
    • ح واقعا همون جوادی!!
  • زنده باد ماهشهر زنده باد ماهشهر
  • فاز 4 زنده باد بندرامام زنده باد ماهشهر