در حاشیه نشست هیئت تجاری ویتنام با مسئولان ماهشهر مطرح شد

فرماندار ماهشهر : ظرفیت های عظیم این شهرستان را به سرمایه گذاران خارجی معرفی می کنیم

خورنا/ منصور قمر شامگاه جمعه در حاشیه نشست هیئت تجاری ویتنام با مسئولان ماهشهر   در این شهرستان اظهار کرد: از آنجایی‌ که ظرفیت‌های شهرستان ماهشهر فراوان است از این‌ رو سعی در معرفی و شناسایی آن به سرمایه‌گذاران برای کار و سرمایه‌گذاری داریم.

وی با اشاره به فعال‌سازی کمیته توسعه سرمایه‌گذاری در این شهرستان افزود: دعوت هیئت تجاری ویتنام در راستای به ثمر رساندن اهداف این کمیته صورت گرفته که خوشبختانه در این گفتمان رو در رو شاهد وجود مشترکات فراوان میان ویتنام و ماهشهر از حیث تجارت بودیم.

فرماندار ماهشهر در ادامه از نفت و گاز، کشاورزی، صادرات و واردات کالا و آبزیان به عنوان مشترکات و زمینه‌های قابل همکاری نام برد و اضافه کرد: در تلاش هستیم تا در زمینه‌های یاد شده تفاهمنامه‌های همکاری منعقد کنیم.

قمر تصریح کرد: امید می‌رود تا خروجی این نشست‌ها منجر به عقد قراردادهای همکاری دوجانبه در چارچوب قانون کشور شود.

وی همچنین یادآور شد: تصمیم داریم تا همکاری‌مان را با ویتنام در سه بخش نفت و گاز، کشاورزی و صادرات و واردات به عنوان مهمترین اولویت‌ها آغاز و ادامه دهیم.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان با بیان اینکه ماهشهر دارای ظرفیت‌های و توانمندی‌های فراوان اعم از بندری، پتروشیمی، کشاورزی و آبزیان است، گفت: امید می‌رود تا ظرفیت‌های تجاری و صنعتی موجود زمینه رونق و توسعه کار را سبب شود.

منبع / فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بندر معشوری دلسوز آقای فرماندار کسی رو واسه دبیری سرمایه گذاری گماردن که به وضعیت اصناف وبازرگانی ماهشهر نمی رسه همه چیز وله هرکی سی خودشه .زد وبندهای توی کمسیون واتحادیه ها بی داد میکنه حالا میخواد سرمایه گذاری رو سامان بده ...ای دادبیداد سرمایه گذاری و عیسی زاده چ شود