آبادان میزبان جام دوستی و همبستگی فوتبال می شود

خورنا/ مسئول برگزاری تورنمنت ۴ جانبه فوتبال؛ جام دوستی و همبستگی صبح امروز در حاشیه برگزاری جلسه هماهنگی این رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: این تورنمنت ۴ جانبه به بهانه زنده نگاه داشتن یاد پیشکسوتان فوتبال آبادان، گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگان این رشته ورزشی و البته با آرزوی شفای برخی از بزرگان فوتبال آبادان مثل غلامحسین مظلومی، علیرضا عزیزی و رضا مجدی که در بستر بیماری هستند؛ برگزار می‌شود.

نوروز زمانی با اشاره به نهادها و مراکز مشارکت‌کننده در برگزاری این مسابقات اضافه کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال آبادان متولی این تورنمنت بوده که به همراه اداره ورزش و جوانان این شهرستان، کانون‌های پیشکسوتان فوتبال آبادان، خوزستان و شیراز و البته شرکت پالایش نفت آبادان، بازی‌های یاد شده را برگزار می‌کند.

وی با نام بردن از تیم‌‎های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها افزود: تیم‌های پیشکسوتان استقلال آبادان، پیشکسوتان پالایشگاه آبادان، پیشکسوتان شیراز و پیشکسوتان اهواز در این بازی‌ها حضور دارند.

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات در همین خصوص خاطرنشان کرد: مسابقات در روزهای هشتم و نهم آبان‌ماه سال جاری در آبادان برگزار می‌شوند.

زمانی تصریح کرد: هشتم آبان‌ماه در مرحله ماقبل نهایی و در مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور آبادان از ساعت ۱۴ دو تیم پیشکسوتان استقلال آبادان و پیشکسوتان پالایشگاه این شهرستان به مصاف هم می‌روند و از ساعت ۱۶ نیز تیم‌های پیشکسوتان شیراز و پیشکسوتان اهواز با یکدیگر بازی می‌کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: دیدار نهایی مسابقات نیز مابین تیم‌های برنده در مسابقه نیمه‌نهایی، از ساعت ۱۵ روز جمعه؛ نهم آبان ماه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری تورنمنت ۴جانبه فوتبال؛ جام دوستی و همبستگی ضمن اعلام برنامه این مسابقات در پایان عنوان کرد: احتمال حضور پیشکسوتان سرشناس فوتبال ایران به عنوان مهمانان ویژه در این مسابقات بسیار زیاد است.

منبع / فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *