حادثه مرگبار در جاده آبادان – ماهشهر و فقدان اورژانس! +تصاویر

خورنا سه شنبه هفته گذشته واژگونی یک دستگاه سمند در جاده ماهشهر- آبادان منجر به فوت و زخمی شدن  ۴ سرنشین آن شد.

به گزارش خورنا به نقل از فیدوس، این حادثه حوالی ساعت ۵ بعدازظهر در کیلومتر ۷ جاده آبادان به وقوع پیوست. یک شاهد عینی که عکس های حادثه را به فیدوس ارسال کرده طی تماسی به فیدوس گفت: خودروی مذکور حامل راننده مرد و سه سرنشین زن بود. در پی حادثه راننده و زن سرنشین جلو به دلیل بستن کمربند  زخمی شدند اما یکی از دو سرنشین پشت از خودرو به بیرون پرتاب شده بود و فوت کرده و حال سرنشین دیگر که در خودرو گیر افتاده بود بسیار وخیم بود.

۲۰۱۴۱۰۱۴_۱۷۰۰۰۲ ۲۰۱۴۱۰۱۴_۱۷۰۰۳۴

این شاهد عینی گفت: سریعا با اورژانس آبادان تماس گرفتم اما در کمال تعجب اپراتور گفت که ما در جاده آبادان- ماهشهر ایستگاه اورژانس نداریم. گفتم پس ایستگاهی که در نزدیکی اینجا قرار دارد چیست. او جواب داد آن ایستگاه هلال احمر است. از او خواستم که شماره آنجا را بدهد یا خود با آنها تماس بگیرد که اپراتور گفت شماره آنجا را نداریم!

 

این شاهد عینی ادامه داد: چند نفر دیگر از کسانی که به محل حادثه آمده بودند با اورژانس تماس گرفتند و متاسفانه جواب درستی نگرفتند که این مساله باعث ناراحتی آنها شد. سرانجام دقایقی بعد خودروی هلال احمر که نمی دانم به چه ترتیبی از حادثه مطلع شده بودند  به محل حادثه رسید. اما نه خودرو و نه پرسنل آنها به نظر نمی رسید که برای کار اورژانس آمادگی لازم را داشته باشند، به طوری که به سختی متوفی و مجروحان را به خودرو منتقل کردند.

وی در پایان گفت: اولا معلوم نیست چرا اورژانس در جاده آبادان و خرمشهر ایستگاه ندارد. دوم آنکه چرا شماره ایستگاه هلال احمر در این جاده را ندارد که در موقع حادثه با آنها تماس بگیرد. سوم آنکه مردم مردم چگونه باید ایستگاهی را که نه خود و نه اورژانس شماره اش را ندارند در مواقع حادثه مطلع کنند و چهارم اینکه آیا هلال احمر باید کار اورژانس جاده ای را هم انجام دهد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • sa جاده آبادان - ماهشهر کجاست؟ نکنه منظورت آبادان - بندرامامه؟ خیلی صادقی.. البته همه اصلاح طلب ها ثابت کردن که صادق هستن مطمنا درجش نمیکنی
  • ماهشهر عزیزی که با نام sa مدعی شدند جاده آبادان-... نخست اینکه صدسال پیش زمانی که این جاده احداث شد شما و شهرکتان کجای دنیا بودید؟ و اصلا نامی از سربندر سی ساله و دیگر نامها نبود !!! دوم اینکه این جاده در اسناد رسمی وزارت راه و شهرسازی بنام جاده آبادان-ماهشهر ثبت گردیده سوم اینکه در مستندات قدیم شرکت نفت نیز این جاده بنام آبادان-معشور(ماهشهر امروز) یاد شده پس لطفا اول سطح مطالعه و سوادتونو بالا ببر بعد اینجا تشربف بیار و اظهار فضل بفرما اقای صادق...!!! اللهم اشف کل مریض