مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

اهواز میزبان مسابقات فوتبال کارگران کشور شد

خورنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از میزبانی دور اول مسابقات فوتبال کارگران کشور انتخابی مسابقات جهانی، در آبان ماه امسال در اهواز خبر داد.

هوشمند صفائی اظهارکرد: برای نخستین بار مسابقات فوتبال کارگران کشور زیر نظر فدراسیون کارگری جمهوری اسلامی ایران  و با حضور ۱۶ استان به صورت منطقه ای برگزار می شود.

وی افزود: شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به عنوان نماینده ی خوزستان به همراه تیم هایی از استان های بوشهر، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد برای شناخت دو تیم اول صعود کننده به مرحله بعد در گروه اول از ۱۶ تا ۲۰ آبان در مجموعه ورزشی شهدای کارگر شهرستان اهواز به مصاف یکدیگر می روند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با ابراز رضایت از عملکرد خوب مجموعه ورزش  شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر، اظهار کرد: با توجه به حضور موفق این تیم در دوره های گذشته و کسب مقام نخست مسابقات فوتبال کارگران کشور توسط این تیم در سال ۸۹ به دنبال تکرار این نتیجه هستیم.

صفائی، ورزش کارگران خوزستان را دارای قابلیت ها و استعدادهای فراوان در زمینه ورزش قهرمانی دانست و افزود: با وجود شرکت ها و واحدهای بزرگ تولیدی و نیز آمار بالای جامعه کارگری، استان خوزستان می تواند زمینه ساز حضور قهرمانان در عرصه های مختلف ورزشی باشد.

 

منبع / خوزنیوز