رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اندیمشک

شهرک ترافیکی در اندیمشک تاسیس می شود

خورنا   هدف از راه‌اندازی و بازگشایی این شهرک ایجاد فضای آموزش و آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی برای تمام سنین در مقاطع تحصیلی مختلف است.

وی افزود: با توجه به اینکه بیشترین آسیب در مبحث ترافیک متوجه کودکان است، لزوم آموزش این قشر به منظور کاهش مشکلات ترافیکی احساس می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اندیمشک اضافه کرد: آموزش عملی و نظری توام با آموزش علمی در شهرک آموزش ترافیک در نظر گرفته شده است و در این شهرک ترافیکی، محیطی شبیه محیط واقعی همراه با تابلو‌ها، علائم و خطوط که در خیابان‌ها وجود دارد به نمایش گذاشته شده است.

وی با اشاره به نقش و اهمیت آموزش ترافیک به کودکان افزود: این امر باعث خواهد تا آنان ضمن فراگیری مقررات و آموزش مهارت‌های رانندگی از والدین خود نیز بخواهند که این مقررات را رعایت کنند.

رحیمی با تشکر از همکاری خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر در راه اندازی این شهرک ترافیکی گفت: این آموزش‌ها برای کودکان و مدارس سطح شهر طراحی شده و راه اندازی این شهرک علاوه بر ارتقاء سطح آگاهی کودکان می‌تواند در اشاعه و بستر سازی لازم برای طرح مباحث ترافیکی تاثیر بسزایی داشته باشد.

منبع / فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • رامین ش با سلام و خسته نباشید. تیتر زدین شهرک ترافیکی در باغملک تاسیس میشود ولی خبرتون درباره اندیمشک و رییس پلیس این شهره! لطفاً بیشتر دقت کنید.