به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

شهردار و اعضای شورای بندرماهشهر با فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی سپاه پاسداران دیدار کردند

خورنا به مناسبت هفته دفاع مقدس، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندهی محترم منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندر ماهشهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس و بمنظور تجلیل و تقدیر از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، صبح امروز مهندس کمایی شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با سردار بختیاروند فرمانده محترم منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران و همچنین سرهنگ شمس فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دیدار نمودند. در این دیدار، یاد و خاطره و روحیه شهادت طلبی و جانبازی های شهدا و ایثارگران هست سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

در این جلسه نعمت الله قنواتی عضو شورای اسلامی شهر ابتدا هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و از جنگ تحمیلی به عنوان نعمت ذکر نمود و خاطر نشان کرد ملت ایران به واسطه این جنگ که با پیروزی ملت رشید ایران انجامید با عزت و اقتدار به قله های رفیع علم و دانش و تکنولوژی در عرصه های جهانی و ملی رسیدند. در ادامه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان حضور یافته و با جناب سرهنگ شمس فرمانده محترم بسیج ملاقات نموده که در این رابطه مهندس سلطانی رئیس شورای اسلامی شهر طی بیاناتی به یاد و خاطره شهیدان و ایثارگریهای آنها در زمان جنگ تحمیلی پرداخت و هفته دفاع مقدس را به همه دست اندر کاران و رزمندگان اسلام در دفاع مقدس تبریک گفت.

خاطر نشان می گردد مهندس کمایی هم طی سخنانی ابتدا هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و یاد و خاطره شهیدان والا مقام را گرامی داشت و در بخشی از سخنان خود به حضار در جلسه پیشنهاد داد باغ موضع جنگ جهت به نمایش درآوردن محیط جنگی رزمندگان اسلام خبر داد که با استقبال حاضرین در مواجه شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *