اجرای شصت برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس در رامشیر

رضا اکبری – خورنا رژه ۳۱ شهریور را نقطه عطفی در برنامه های هفته دفاع مقدس دانست و گفت : رژه امسال با حضور بیش از هزار و دویست نفر نیروی بسیجی و مردمی برگزار می شود .

ظهر امروز ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان رامشیر به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد.

سعید فیوضی در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت : این هفته متعلق به همه مردم ایران است و در سالگرد هفته دفاع مقدس، تمامی دستگاه‌ های اجرایی با همراهی و مشارکت مردمی این هفته را پاس داشته و با تشکیل کمیته‌ها و برگزاری برنامه‌های متنوع در بزرگداشت آن تلاش می‌کنند.

وی با هفته دفاع مقدس فرصتی بوده تا با ارائه برنامه‌های متنوع, دین خود را به شهیدان، ایثارگران و انقلاب ادا کنیم، چون همه نیک می‌دانیم که عزت و سربلندی مردم ایران در دنیا مرهون ایثار‌گری‌ها و از خود گذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری ۶۰ برنامه فرهنگی در رابطه با دفاع مقدس ، رژه ۳۱ شهریور را نقطه عطفی در برنامه های هفته دفاع مقدس دانست و گفت : رژه امسال با حضور بیش از هزار و دویست نفر نیروی بسیجی و مردمی برگزار می شود .

وی افزود : تمامی نهاد‌ها باید به هفته مقدس با دید غیر اداری بنگرند و با مدیریت جهادی خود این هفته را گرامی بدارند.

فیوضی همچین از برگزاری همایش تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و غبار روبی مزار شهدا خبر داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *