تمام موجودی ساعت موتورولا موتو ۳۶۰ به فروش رفت !

p9040198-1-620x465

گجت نیوز – درست همان روزی که موتورولا در کنفرانس I/O از ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ پرده برداشت ، افراد بسیاری کشته مرده این محصول شدند و از آن روز تا اکنون منتظر عرضه رسمی این ساعت به بازار بودند.دیروز موتورولا ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ را معرفی و عرضه آن را رسما آغاز کرد.حالا خبر رسیده که تمام موجودی این ساعت هوشمند تنها در  ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه به فروش رسیده است.

moto_360_out_of_stock-620x348

همانطور که قبلا هم گفتیم ، فروشگاه های Best Buy و Google Play مسئول فروش این ساعت هوشمند بودند که اکنون در صفحه فروش آن عبارت « اتمام موجودی » را نمایش داده اند.وب سایت موتورولا هم همین موضوع را تایید کرده و گفته : « متاسفانه فعلا فروش موتو ۳۶۰ به پایان رسیده است » هر چند که هیچ آماری از تعداد فروش این محصول از سوی موتورولا اعلام نشده و همین موضوع برای کاربران کمی شک بر انگیز شده است.

به هر حال هیچ شکی نیست که فعلا بخت با موترولا یار شده و ظاهرا پرطرفدار ترین ساعت هوشمند فعلی بازار همین Moto 360 موتورولا است.

اگر شما هم علاقه به خرین این محصول ۲۵۰ دلاری دارید ، موتورولا امکانی را فراهم کرده که در صورت شروع مجدد فروش این محصول ، به شما اطلاع رسانی شود.البته فروشگاه BestBuy ، تاریخ ۲۳ شهریور ماه را برای فروش دوباره موتو ۳۶۰ اعلام کرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *