در سایه غفلت مسئولان مرتبط؛

پلیس +۱۰ در بندرماهشهر و خدماتی که ارائه نمیشود/ در این دفاتر کسی به مردم پاسخگو نیست

خورنا

به گزارش خورنا از بندرماهشهر، دفاتر پلیس + ۱۰ که زیر نظر شرکت پژوهش و توسعه ناجی و زیر مجموعه بنیاد تعاون ناجا می باشند در بندرماهشهر با مشکلات بسیاری رو به رو هستند و مردم این شهر را به ستوه آورده اند.

رضا سلطان پور که یکی از مراجعه کنندگان ناراضی این دفاتر بود گفت: از جمله این مشکلات میتوان به قطعی بیش از حد سیستم های دفاتر پلیس +۱۰ اشاره کرد.

وی ادامه داد: نبود امکانات کافی در این دفاتر ازقبیل نمازخانه، سرویس بهداشتی، تهویه هوا و آبسردکن نیز از جمله مشکلاتی است که گریبان مردم و کارکنان این مراکز را در بندرماهشهر گرفته است.

مرتضی قنواتی دیگر مراجعه کننده ناراضی که ساعتها منتظر انجام کارش در یکی از این دفاتر منتظر مانده بود اظهار داشت: عدم حضور بموقع مدیر این مراکز در بیشتر موارد نیز از بارزترین و مهم ترین مشکلاتی است که مردم شهرستان ماهشهر با آن ها روبرو هستند.

وی ادامه داد: از دیگر مشکلات دفاتر پلیس + ۱۰ بندر ماهشهر میتوان به عدم رعایت تعرفه های تعریف شده برای خدمات این دفاتر اشاره کرد که از نظر مالی به مردم فشار وارد میکند و مبلغی به ناحق دریافت میکنند.

یکی دیگر از مراجعه کنندگان که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خورنا اظهار داشت: تلفن ۱۹۷ نیروی انتظامی به درستی به مشکلات و اعتراضات مردمی رسیدگی نمیکند و اطلاع رسانی خوبی جهت رسیدگی به مشکلات مردم به صورت نصب تابلو اعلانات انجام نمیشود.

یکی دیگر از مراجعه کنندگان که برای ادامه کار خود او را به اهواز اراجاع داده بوده و بسیار ناراضی بود اظهار داشت: امورات مربوط به صدور کارت سوخت در دفاتر + ۱۰ بندرماهشهر انجام نمیشود که این واقعا شرم آور و تاسف بار است.

به گزارش خورنا، انتظار میرود مسئولان مرتبط در نیروی انتظامی و فرماندار محترم شهرستان بندرماهشهر که عزم جدی برای توسعه همه جانبه شهرستان دارد به این مشکلات رسیدگی و دستور توسعه خدمات این دفاتر را صادر کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سالمی من شخصا برای صدورگذرنامه چند روز پیش به اهواز رفتم و بعد از سه روز گذرنامه رسید در خونه!!!!!ده روز به مرکز پلیس+۱۰ناحیه مراجعه می کردم میگفتن پوشه صدور گذرنامه تغییر کرده نداریم معلوم هم نیست کی بیاد .وقتی به مسوول دفتر اهواز این رو گفتم .گفت اصلا چنین چیزی نیست و خودشون نمیان پوشه ببرن و اصلا تغییر هم نکرده .واقعا جای تاسف داره
  • محمدعلي من در تاریخ ۲۶/۱۲/۹۲ کارت پایان خدمت وظیفه ام را جهت تعویض به دفتر پلیس ۱۰+ در کوی آزادگان تحویل داده اه و تا مروز ۲۱/۰۶/۹۳ هیچ اطلاعاتی در مورد آن ارایه نداده اند و الان فاقد کارت پایان خدمت میباشم