اسکوچیچ : دو مساوی اخیرارزشهای ما را کم نمی کند

به گزارش ایرنا دراگان اسکوچیچ روز پنجشنبه درنشست پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه نگران نیستید فردا تیم پیکان نخستین گل خود را در فصل جاری وارد دروازه شما کند، افزود: به هر بازی به عنوان یک چالش جدید نگاه می کنم و به گذشته هیچ تیمی کاری ندارم و به همین دلیل با آمادگی کامل به مصاف پیکان می رویم.

وی در خصوص ضعف فولاد برای گل کردن پنالتی ها نیز گفت : پنالتی مثل یک شخصیت مستقل است و فردی که از نظر روحی روانی آماده باشد گل می زند و روی حل این مساله کار کردیم و امیدوارم اگر موردی پیش آمد تبدیل به گل شود.

وی به طنز ادامه داد: به نظر می رسد دروازه ها کمی برای ما کوچک است .

اسکوچیچ در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان افزود: امیدوارم مسابقه فردا(جمعه) را خوب شروع کنیم و بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم ، اگر بخواهیم در جمع مدعیان باقی بمانیم فقط به پیروزی نیاز داریم.به تمام بازیکنان تاکید کرده ام دیدار با پیکان را جدی بگیرند و مثل هر بازی دیگر نقاط ضعف و قوت حریف را آنالیز کرده ایم و با آمادگی کامل به مصاف پیکان خواهیم رفت.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیم فولاد خوزستان در دیدار با پیکان گفت: بختیار رحمانی و آرش افشین مصدوم هستند که افشین به بهبودی نزدیک شده و شاید مقابل پیکان از این بازیکن استفاده کنیم .

دیدار تیم های فولاد خوزستان و پیکان تهران ساعت ۱۸:۵۰ دقیقه فردا جمعه در ورزشگاه شهید دستگردی تهران برگزار می شود.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با ۱۱ امتیاز در مکان پنجم جدول قراردارد.

۶۳۹/۵۵۱

انتهای پیام /*