توصیه‌های رهبری باید اجرایی شود/ توجه مسئولان به مسائل اقتصادی، بیکاری و خروج نخبگان از کشور

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید طبق یک برنامه اجرایی، تحقق پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی امروز بعد از ظهر در اختتامیه شانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری طی سخنانی و با بیان اینکه آرزوی سلامتی برای آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس خبرگان رهبری داریم، اظهار داشت: اعضای خبرگان در این اجلاس در روز نخست و در روز دوم نیز مطالب بسیار مفیدی را بیان کردند.

وی تصریح کرد: از حضور دو میهمان گرانقدر یعنی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیر شورای عالی امنیت ملی سپاسگزاریم و از مطالبی که بیان کردند، بهره‌مند شدیم.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته ایشان با اعضای مجلس خبرگان گفت: رهنمودهای ایشان همواره باید به عنوان سرلوحه امور مسئولان نظام و کلیه دست‌اندرکاران قرار گیرد و همچنین تمام این توصیه‌ها و رهنمودها نیز باید به طور کامل نتیجه‌بخش و حاصل شود.

آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در این دوره از اجلاس، سه دغدغه عمده توسط نمایندگان مطرح شد اضافه کرد: تهاجم فرهنگی غرب، مساله حجاب و برگزاری انواع کنسرت‌ها از مهمترین مطالب و دغدغه‌های فرهنگی بود که در طول این دو روز از سوی نمایندگان خبرگان مطرح شد.

وی اضافه کرد: توجه به کاهش جمعیت، جلوگیری از ادامه یافتن این موضوع و همچنین توجه ویژه به توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری دو دغدغه دیگری بود که از سوی نمایندگان خبرگان عنوان شد، همچنین نمایندگان نیز در اجرایی ساختن و تحقق یافتن توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید ویژه داشتند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین خاطر نشان کرد: مسائل اقتصادی و توجه جدی مسئولان به مساله بیکاری، جلوگیری از خروج نخبگان از کشور و افزایش حمایت‌ها از آنان از دیگر مطالب و مباحثی بود که در این دوره از سوی نمایندگان مطرح شد.

آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی ادامه داد: اعضای مجلس خبرگان نیز فردا پنجشنبه با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با ایشان تجدید بیعت کرده و سپس با رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *