الهی: اداره فرهنگ و ارشاد ماهشهر با هنرمندان تعامل مناسبی دارد

خورنا: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر گفت: برنامه‌ریزی به‌ منظور برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی از اولویت‌های کاری اداره ارشاد است.

سید محمدرفیع الهی در گفت‌وگو با خبرنگار خورنا اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه در راستای تعالی بخش‌های مختلف هنری فرهنگی همواره در تلاش بوده و در این زمینه از هیچ اقدامی فروگذار نیست.

وی افزود: این اداره با مجموعه و کادری مجرب، زمینه‌های رشد و شکوفایی بخش فرهنگی هنری را در عرصه‌های مختلف فراهم کرده است و با هنرمندان تعامل مطلوب و مناسبی دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر تصریح کرد: باید زمینه‌های تعالی و تقویت انگیزه جوانان را ایجاد کرد و به آنها بها و ارزش داد.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مختلف فرهنگی در این منطقه گوشه‌ای از عملکرد این اداره است، خاطر نشان کرد: البته دیگر دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی این منطقه نیز در مسیر تحقق اهداف روزافزون این مجموعه باید مشارکت جدی‌تری داشته باشند.

الهی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی به‌ منظور برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی و راهکارهای ارائه بهتر و تأثیرگذارتر این برنامه‌ها یکی از اولویت‌های کاری اداره ارشاد شهرستان در ماه‌های پیش‌رو است.

وی در ادامه بر لزوم همکاری و هماهنگی بیشتر ادارات و نهادهای شهرستان به‌ منظور خدمات‌رسانی و بالاتر بردن کیفیت برنامه‌های فرهنگی که به مردم ارائه می‌شود، تأکید کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر گفت: شهرستان ماهشهر یکی از مناطقی است که هنرمندان آن همواره در عرصه‌های هنری و فرهنگی خوش درخشیده‌اند؛ البته تعالی بیشتر این بخش نیازمند حمایت مسئولان استانی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر در ادامه بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق به‌ منظور برپایی برنامه‌های فرهنگی به ‌ویژه در ایام تابستان و تعطیلی مدارس تأکید کرد.

 وی در پایان گفت: تابستان فصلی است که دانش‌آموزان در آن اوقات فراغت بسیاری را در پیش‌رو دارند لذا باید در راستای رفاه حال آنها و استفاده مطلوب و بهینه جوانان از این فصل تلاش مضاعف صورت گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *