فرماندار: عزم دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام آبادان جزم است

به گزارش ایرنا ˈعزیزاله شهبازیˈ در جریان بازدید و بررسی مشکلات روستاهای آبادان که در حضور معاون توسعه روستایی و نقاط محروم کشور صورت گرفت، افزود: ۵۱ پروژه با اعتباری افزون بر ۵۰۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت در آبادان بهره برداری و مورد استفاده مردم ولایتمدار این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اجرای سه پروژه عمرانی در روستاهای تنگه یک، دو و سه آبادان گفت: همکاری اهالی این روستاها برای تکمیل این پروژه ها با توجه به کمبود اعتبارات جای قدردانی دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با اشاره به کمبود اعتبارات در سال های ۹۲ و ۹۳ اضافه کرد: این اعتبارات به خوبی ساماندهی و در کل استان خوزستان به شکل بهینه توزیع و استفاده شد.

وی روستاییان آبادان را همیاران همیشگی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: این روستاییان قبل و بعد از انقلاب بدون هیچ انتظاری یار و یاور نظام بوده اند.

شهبازی افزود: خوشبختانه دولت تدبیر و امید به رغم وجود محدودیت ها از هیچ کوششی برای ارائه خدمات شایسته به روستاییان آبادان دریغ نکرده است.

وی وارد آمدن خسارات و آسیب های فراوان به روستاهای آبادان در جنگ تحمیلی را یادآور شد و اظهار کرد: دولت برای توسعه و شکوفایی این روستاها باید توجه ویژه ای به روستاهای محروم آبادان داشته باشد.

ˈابوالفضل رضویˈ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور عصر امروز از روستاهای آبادان بازدید و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

۷۱۰۴/۷۲۷۹

انتهای پیام /*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *