ویسی: در ۳ بازی از داوری لطمه دیدیم/ گلزن نداریم

فوتبال ايران- سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: در ۳ بازی از داوری لطمه دیدیم که امیدوارم با کمک خبرنگاران و ورزشی نویسان این مشکلات داوری برطرف شود.

به گزارش سايت فوتبال ايران، عبدالله ویسی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با تیم پدیده مشهد که در سالن کنفرانس هیئت فوتبال خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در بازی فردا، امتیاز گرفتن از تیم پدیده مشهد بسیار مهم و حائز اهمیت است.تيم استقلال خوزستان از نظر روحی، روانی، جسمانی و فوتبالی آماده است تا ۳ امتیاز کامل را در بازی مقابل تیم پدیده مشهد به دست آورد.امیدوارم در بازی فردا بدشانسی‌های گذشته را پشت سر بگذاریم و با یک برد از زمین مسابقه خارج شویم.

وی تصریح کرد: نداشتن گلزن یکی از مشکلات تیم استقلال خوزستان است ولی ما سعی و تلاش می‌کنیم تا با داشته‌های خود از همه فرصت‌ها استفاده کنیم و به گل برسیم.

ویسی در پاسخ به این سوال که محروم و مصدوم تیم استقلال خوزستان در بازی فردا چه کسانی هستند، گفت: روح‌الله سیف اللهی و دروازه بانمان محروم و ایمان باصفا و رامین خسروی هم مصدوم هستند و در بازی مقابل پدیده مشهد ما را همراهی نمی‌کنند.

وی درباره شرایط روحی بازیکنان تیم استقلال خوزستان نیز عنوان کرد: بعد از کسب مساوی و یک امتیاز مقابل ملوان بندر انزلی تیم بهتر شده که امیدوارم با برد بازی فردا از این هم بهتر شود و شادی را برای هم استانی‌های خود به ارمغان بیاوریم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان تاکید کرد: در ۳ بازی از داوری لطمه دیدیم که امیدوارم با کمک خبرنگاران و ورزشی نویسان این مشکلات داوری حل شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *