ایراندوست: اولادی در منزلش سُرخورد!/ جای مازیار دست‌پروده‌اش بازی می کند

ایراندوست: اولادی در منزلش سُرخورد!/ جاي مازيار دست‌پروده‌اش بازي مي كند

اولادی بعد از تمرین وقتی به منزل می‌رود، سر می‌خورد و دستش را می‌برد اما دیروز عمل موفقیت‌آمیزی انجام داد و هفته‌های بعد نیز به بازی خواهد رسید.

فوتبال ايران- نصرت ايراندوست سرمربی تیم ملوان انزلی گفت: یک جوان شایسته که دست پرورده خود مازیار هست، جانشینش خواهد بود.

به گزارش سايت فوتبال ايران،نصرت ایراندوست در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیمی باسابقه است که از سال‌های دور نیز خاطرات خوبی از این شهر و این تیم دارم. امیدوارم که در این مسابقه نیز که از لحاظ فنی مطمئنم بازی خوبی خواهد بود تماشاگران لذت ببرند.

وی درباره اینکه برخی بر این باورند ملوان در این بازی شکست سنگینی متحمل می شود گفت: هر تیمی متشکل از ۳۵ بازیکن است و ما هم تیمی بسته‌ایم که همه بازیکنان‌مان خوب هستند و می‌توانند هم در بازی‌های حذفی و هم در لیگ به ما کمک کنند اما قصد داریم که در نبود این 6-5 بازیکن، جوانان شایسته تیم را جایگزین کنیم.مطمئنا نبود زارع که کاپیتان و رهبر تیم است، تاثیرگذار خواهد بود اما یک جوان شایسته که دست پرورده خود مازیار هست، جانشینش خواهد بود. قرار نیست در این بازی از پیش باخته باشیم.

ایراندوست درخصوص مصدومیت مهرداد اولادی گفت: اولادی بعد از تمرین وقتی به منزل می‌رود، سر می‌خورد و دستش را می‌برد اما دیروز عمل موفقیت‌آمیزی انجام داد و هفته‌های بعد نیز به بازی خواهد رسید.