فولاد در برابر پیکان محکوم به پیروزی است

نعيم سعداوي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هنوز در كورس قهرماني لیگ برتر هستيم، امتيازات تيم هاي بالاي جدول اختلاف زيادی با هم ندارد و هرچند ما در دو بازی اخیر نتیحه ای بهتر از تساوی کسب نکردیم اما باید دید تساوی را مقابل چه تیمی و چگونه کسب کردیم.

وی افزود: توانستیم در اصفهان تیم مدعی و پرمهره سپاهان را با ارائه يك بازي حساب شده متوقف کنیم و بازی بعد با ارائه يك بازي هجومي و خلق فرصت هاي متعدد، مقابل سايپا عملکردخوبی داشتیم اما متاسفانه با بی دقتی از فرصت ها استفاده نکردیم که حاصل کار همان یک امتیاز بود.

مربی فولاد با بیان اینکه بی شک براي كسب پیروزی به مصاف تیم پیکان تهران می رویم، تصریح کرد: برای ماندن در کورس قهرمانی و عقب نیفتادن از حریفان نیاز مبرم به سه امتیاز دیدار پیکان داریم که همین باعث شده تمام تمرکزمان را برای کسب برد در این دیدار بگذاریم هرچند می دانیم پیکان تیم خطرناک، پرمهره و با توجه به نتایج اخیر زخم خورده است اما برای همه اینها برنامه هایی تدارک دیده ایم.

وی در خصوص تیم تازه لیگ برتری شده پیکان تهران نیز افزود: برای تیم پیکان آینده ای روشنی پیش بینی می کنم و این تیم فقط نیاز به وقت برای هماهنگ شدن دارد.

سعداوی اظهار کرد: به طول کشیدن آمدن بازیکن خارجی فقط به این دلیل است که می خواهیم بازیکن با کیفیت جذب کنیم و در حال حاضر با یکی دو گزینه در حال مذاکره هستیم که در صورت توافق دو طرف آنها را جذب می کنیم.

مربی فولاد عنوان کرد: بختیار رحمانی تا نیم فصل و رسیدن به شرایط بازی با تیم خواهد بود که بعد از آن با صلاح دید فنی و در صورت بهبود کامل مصدومیتش به کار خودش در فولاد ادامه می دهد.

سعداوی درباره نبود یوسف وکیا بازیکن جوان فولاد برای چند هفته به علت همراهی تیم ملی امید ایران گفت: ما با وجود نیاز داشتن به این بازیکن ملزم به دادن وکیا به تیم ملی امید شدیم اما خوشبختانه امید خالدی شرایط بازی را به دست آورده و می توانیم در بازی آینده از آن استفاده کنیم.

مربی تیم فولاد درباره آمادگی باریکنان برای رویارویی با پیکان عنوان کرد: بازیکنان در شرایط آرمانی به سر می برند فقط ایوب والی و سروش رفیعی دچار مصدومیت جزئي شدند كه با تلاش پزشکان امیدواریم به بازی پیکان برسند
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *