تاخیر مسافران روند پروازهای فرودگاه دزفول را با مشکل مواجه کرده است

ˈمحمدجواد خواجویˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخی مسافران فرودگاه دزفول بدون توجه به زمان پرواز با تاخیر در فرودگاه حضور می یابند که این امر موجب تاخیر در پرواز می شود.

وی با اشاره به تعداد زیاد پروازهای تاخیری فرودگاه دزفول ناشی از تاخیر حضور مسافران در ترمینال فرودگاه گفت:پیشخوان ( کانتر ) مسافرین طبق قوانین نیم ساعت قبل از پرواز باید بسته شود اما به دلیل تاخیر برخی مسافران به ناچار پیشخوان مجددا بازگشایی شده و باید مسافران را پذیرش کرد.

خواجوی به تعداد زیاد پروازهای تاخیری فرودگاه دزفول در هفته اشاره کرد و گفت:در برخی موارد پروازهای فرودگاه دزفول به همین دلیل با بیش از نیم ساعت تاخیر انجام می شود که اعتراض سایر مسافران را به دنبال داشته ضمن اینکه این تاخیر در روند سایر پروازها نیز اختلال ایجاد می کند.

خواجوی افزود:طبق قانون در صورت تاخیر نیم ساعته ، مسافران لیست انتظار جایگزین خواهند شد تا هواپیما با ظرفیت کامل پرواز کند.

مسوول روابط عمومی فرودگاه دزفول ضمن قدردانی از حضور به موقع مسوولان در ترمینال فرودگاه گفت:خوشبختانه مشکلی در این خصوص نداریم و مسوولان نیم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور می یابند و بعضا به دلیل تاخیر در پرواز در بخش میهمانان پذیرایی می شوند.

۳۴ سورتی پرواز در هفته از طریق فرودگاه دزفول به مقصد تهران توسط شرکت های آسمان ، نفت ایر ، کاسپین و ایران ایرتور انجام می شود.

۷۲۷۸/۶۴۸/۵۵۱

انتهای پیام /*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *