ابراهیمی: خوشحالی بعد از گلم را خیلی دوست دارم/ تعریف قلعه نویی، کارم را سخت تر می کند

فوتبال ايران- امید ابراهیمی می گوید موفقیت فعلی تیمش مرهون تلاش های کادرفنی و بازیکنان استقلال است اما نباید به نتایج فعلی زیاد دل بست و باید با تلاش بیشتر این روند را تا پایان فصل ادامه داد.امید ابراهیمی درباره آخرین وضعیت خودش گفت و گویی را انجام داده است که در زیر می خوانید:

 

از شرایط تیم شروع کنیم.

خدا را شکر شرایط خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم.موفقیت فعلی مرهون تلاش همه بازیکنان بود که تاکنون هماهنگ کار کرده اند. البته نباید از این موفقیت های فعلی زیاد خوشحال باشیم. زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و به شخصه تلاش خودم این بوده که نهایت توانم را برای تیم بگذارم. مطمئن باشید از این به بعد هم این کار را می کنم.

 

شادی گلزنی خاصی داری.

من این خوشحالی ام را دوست دارم. گل زدن خیلی لذت بخش است و من وقتی گل می زنم، خدا را شکر می کنم. در سخت ترین شرایط وقتی خدا را شکر می کنید، حس خوبی به شما می دهد.

 

راجع به گلزنی هایت در استقلال هم صحبت کن.

من هم مثل هر بازیکنی دوست دارم به تیمم کمک کنم. بعد از بازی با سپاهان، با بازیکنان عهد بستیم که هرچه داریم در بازی به نمایش بگذاریم و خدا هم کمک کرد که نتایج خوبی کسب کردیم. من هم در بازی با سایپا دو گل زدم که به موفقیت تیم کمک کرد. احساس مثمر ثمر بودن در تیم خیلی حس خوبی است و وقتی کل برای استقلال گل زدم، تمام خستگی ام از بین رفت. امیدوارم با تمرینات بیشتر بار دیگر بتوانم گل بزنم.

 

آقای قلعه نویی از تو تعریف و تمجید زیادی می کند، چه احساسی در این باره داری؟

من از ایشان متشکرم که به من لطف دارند. هدف من این بود که در استقلال به بهترین ها برسم. من در سپاهان، از تیم ملی خط خوردم اما با خودم عهد بستم بار دیگر به تیم ملی برگردم و تلاش می کنم تا با مثمر ثمر بودن در استقلال به این هدفم برسم. این مسئله با کمک آقای قلعه نویی میسر است. البته تعریف های ایشان از من، کارم را سخت تر می کند.

 

چه صحبتی با هواداران داری؟

هواداران در همه جا یار دوازدهم هستند و این مسئله در استقلال بیشتر نمود دارد. ما باید تلاش کنیم تا هواداران در ورزشگاه حاضر شوند و از ما حمایت کنند. انرژی آنها می تواند به ما کمک زیادی کند و من امیدوارم در بازی با نفت تهران تعداد بیشتری از آنها را در ورزشگاه ببینیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *