مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر افتتاح شد

به گزارش ایرنا مشاور وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیرعامل شرکت مهندسی و تاسیسات دریایی ایران در این آیین در مرکز آموزش تاسیسات دریایی خرمشهر گفت: این مرکز با هدف رشد فکری و ارتقای فرهنگ و دانش جوانان خرمشهری احداث شد.

ˈغلامرضا منوچهریˈ با اشاره به تلاش فراوان مسوولان خرمشهر برای احداث مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر افزود: دوره های آموزشی انگلیسی و یارانه با هدف افزایش مهارت های فردی در این مرکز آموزشی برگزار می شود.

وی اظهار کرد: شرکت کنندگان نمونه در دوره های آموزشی این مرکز تقدیر و به عضویت شرکت تاسیسات دریایی خرمشهر در می آیند.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر در ایجاد فرصت شغلی برای جوانان موثر خواهد بود.

ˈعبداله سامریˈ افزود: امیدواریم این مرکز بتواند گام های موثری در راستای رفع دغدغه اصلی جوانان یعنی اشتغال بردارد.

مدیر مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر نیز در این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: این مرکز آموزشی با ۵۰۰ مترمربع مساحت و اعتباری افزون بر پنج میلیارد ریال احداث گردید.

ˈسید محسن موسویˈ افزود: کارآموزان در این مرکز آموزشی ۱۶ کلاسه در دو نوبت صبح و عصر آموزش های لازم را فرا می گیرند.

وی مدت زمان احداث مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر را ۴۵ روز عنوان کرد و گفت: این مرکز در راستای تحقق مسوولیت های اجتماعی و ارتقای سطح دانش مردم خرمشهر افتتاح شد.

مدیر مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر افزود: این مرکز آموزشی با بهره گیری از ۱۶ استاد مجرب در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته، دانشجویان را مورد تعلیم قرار می دهد.

مرکز آموزشی تاسیسات دریایی خرمشهر در بلوار ساحلی جنب پارک حجاب خرمشهر احداث شده است.

۷۱۰۴/۷۲۷۹

انتهای پیام /*