فکری: کی روش ملی پوشان را فوتبال زده کرده است!/ نمی‌دانم بعضی ها از جان استقلال چه می خواهند

فکری: کی روش ملی پوشان را فوتبال زده کرده است!/ نمی‌دانم بعضي ها از جان استقلال چه می خواهند

با این وضعیت فوتبال مان بد ضربه ای می خورد. این آقا که به پول رسیده است. این وسط فقط ما ضرر می کنیم.

فوتبال ايران- محمود فکری مربی استقلال مدعی است که عده ای این روزها به دنبال ضربه زدن به تیم شان هستند.

فكري در مصاحبه با خبرنگار سايت فوتبال ايران مي گويد:« عده ای دنبال این هستند تا به استقلال ضربه بزنند. این افراد نه تنها انتقاد های سازنده نمی کنند بلکه اتفاقات رخ نداده در باشگاه را هم رسانه ای می کند. زرینچه به خاطر کارهای شخصی از قلعه نویی اجازه می گیرد و تمرین را ترک می کند، تیتر می زنند که این دو نفر با یکدیگر دچار مشکل شده اند. آندو به خاطر اینکه آنطور که باید و شاید آماده نیست و بازی نمی کند، در ترکیب قرار نمی گیرد، بعد می گویند که  این بازیکن با کدر فنی اختلاف  دارد. نمی دانم بعضي ها از جان استقلال چه می خواهند.برخي چشم ندارند موفقیت استقلال و سرمربي اش را ببینند. به همین خاطر هم هر روز برایمان یک حاشیه درست می کنند.»

فکری مدعی است که کارلوس کی روش مقصر عدم آمادگی ملی پوشان شان است. او در اين خصوص مي گويد:« تمرینات فشرده و اردوهای مداوم باعث شده تا ملی پوشان استقلال و دیگر تیم ها به آن حال و روز دچار شوند. این آقا باعث شده تا حتی برخی از ملی پوشان فوتبال زده شوند. شانس آوردیم که بازیکنان ما فقط نا آماده هستند و دچار فوتبال زدگی نشده اند. حالا خیلی ها اصرار دارند تا این مربی بماند و ضربه محکم تری به فوتبال ما بزند و آن را نابود کند.او  سر ملی پوشان مان این بلا را آورده است.»

فكري تاكيد مي كند:«كي روش معلوم نیست سر فوتبال مان می خواهد چه بلایی بیاورد. این تنها حرف من نیست بلکه حرف خیلی دیگر از مربیان است. تیم ها این روزها ملی پوشان شان را آنطور که باید و شاید در اختیار ندارند چون اصلا آنها آماده نیستند. باید فکری به حال تیم ملی مان بکنیم. با این وضعیت فوتبال مان بد ضربه ای می خورد. این آقا که به پول رسیده است. این وسط فقط ما ضرر می کنیم.»

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *