هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی تعیین شد/ موسوی رئیس شد

خورنا طی جلسه ی رسمی شورای اسلامی شهر روز دوشنبه مورخ ۱۰/ ۰۶/ ۹۳ ، ترکیب هیئت رئیسه ی شورای اسلامی شهر بندر امام (ره) کاملاً تغییر یافت و آقای سید هادی موسوی به عنوان ریاست شورا، آقای بیژن یوسفی به عنوان نائب رئیس، آقای بهنام ادیبی به عنوان دبیر اول و آقای حسین عبیداوی نیز به عنوان دبیر دوم هئیت جدید تعیین و عملاً کار خود را شروع کردند.

آقای بهنام ادیبی؛ دبیر اول شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ضمن تشکر از هیئت رئیسه ی سابق، رویکرد هیئت رئیسه ی جدید را رویکردی متفاوت دانست و گفت: سیاست هیئت رئیسه ی جدید سیاستی راه گشا و تسهیل کننده ی امور شهری می باشد و امیدوارم مجموعه ی شهرداری با آرامش خاطر و به دور از هر گونه دغدغه تمام سعی خود را در را ارائه ی خدمات خالصانه به شهروندان فهیم بندر امام (ره) به کار گیرند.

ایشان با بیان اینکه ظرفیت های بندر امام (ره) برای توسعه و عمران شهری قابل توجه می باشد، ابراز نمود: خوشبختانه با توجه به شناختی که از تیم مدیریتی شهرداری سراغ دارم با حمایت و پشتیبانی شورا، آینده ای این شهر را خوب می دانم و لازم است مردم عزیز نیز در این مسیر مشترک فرزندان خود را در شورا و شهرداری تنها نگذارند و با ارشادات و پیشنهادات خود در سازندگی این دیار ارزشمند ما را یاری نمایند.

آقای ادیبی، با ضرورت دانستن هماهنگی و همدلی بین اعضای هیئت رئیسه و مدیریت شهرداری برای اثر بخشی امور، اعلام نمود: خوشبختانه اعضای محترم هیئت رئیسه کاملاً با هم هماهنگ و همدل بوده و مدیریت شهری به عنوان محور اجرایی امور نیز مورد تأیید بوده و در این خصوص جای نگرانی وجود ندارد.

ایشان با ابراز اینکه همه ی اعضای شورا نمایندگان مردم شریف بندر امام (ره) بوده، از همه ی اعضای آن شورای محترم درخواست همکاری و همراهی نمود و گفت: هیچ کس حق ندارد بر اساس سلائق شخصی باعث رکود امور شهری شود و باید با تکریم جایگاه شورا، نظرات شخصی خود را از طریق طرح در شورا و بر اساس نتیجه ی حاصله از خرد جمعی پیگیری نماید.

آقای ادیبی توجه ی همه ی مسئولان منطقه را به شهر استراتژیک بندر امام (ره) معطوف و گفت: بندرامام (ره) در استان خوزستان شهری منحصر بفرد بوده و متعلق به همه ی ایرانیان می باشد که با توجه به دارا بودن بزرگترین پایانه ی حمل و نقل دریایی کشور و صنایع متعدد پتروشیمی در بندر امام (ره) و نقش آن در     چرخه ی اقتصادی کشور به عنوان نقشی کلیدی، باید مورد توجه همه ی مسئولین کشوری قرار گیرد.

دبیر اول شورای اسلامی شهر بندر امام (ره) امیدوارانه مردم را لایق بهترین ها دانست و گفت: ان شاالله عملکرد هیئت رئیسه ی جدید از طریق همراهی و پشتیبانی مدیریت شهری عملکردی مثبت و چشمگیر خواهد بود و آرامش فضای کاری و مهار حاشیه ها برای دستیابی به اهداف متعالی شهر نیز از اولویت های ترکیب جدید این هیئت رئیسه می باشد.

آقای ادیبی در پایان ضمن تشکر از امام جمعه ی محترم شهر، فرماندار محترم، بخشدار محترم و همه ی مدیران شهری و شرکت های فعال در منطقه، بیان داشت: لازم است اداره ی کل بنادر و دریانوردی و صنایع متعدد پتروشیمی نگاهی متفاوت با قبل نسبت به شهر و شهروندان بندر امام (ره) که غالباً کارکنان این صنایع  می باشند، داشته باشند و با توجه به حجم عقب ماندگی های شهری، این مجموعه را برای سازندگی این شهر بندری و بین المللی یاری فرمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مردم بندرامام آقاى موسوى تبريك عرض مينماييم خداوند ياورتان انشا الله شورا بامديريت مدبرانه جنابعالى احيا شود واز اين رخوت بينهايت درآيد