رجب زاده: با یک برد انرژی نهفته ما رها می شود!/ در زدن ضربات آخر دقت نداریم

رجب زاده: با يك برد انرژي نهفته ما رها مي شود!/ در زدن ضربات آخر دقت نداريم

ما نیز تصمیم داریم در خارج از خانه هر سه امتیاز را از حریف بگیریم. امیدوارم این اتفاق برای ذوب آهن رخ دهد.

فوتبال ايران- مهدي رجب زاده مهاجم ذوب آهن گفت: همین که در دربی اصفهان توانستیم پس از خوردن گل از سپاهان بلافاصله آن را جبران کنیم نشان دهنده شرایط خوب ذوب آهن است.

به گزارش سايت فوتبال ايران،رجب زاده در خصوص بازی برابر سپاهان اظهار داشت: بازی خوبی بود، ولی به هر حال دربی حساسیت های خودش را به همراه دارد. تیم ما خوب کار می کرد اما روی یک غافلگیری گل خوردیم. نکته مهم این است که توانستیم خیلی زود به بازی برگردیم و گل بزنیم. ضمن اینکه پس از گل نیز دو، سه موقعیت بالای ۹۰ درصد را روی دروازاه سپاهان ایجاد کردیم که در یکی از صحنه ها توپ به تیر دروازه حریف هم برخورد کرد. این نشان دهنده شرایط خوب تیم ذوب آهن است و معتقدم ما حتی می توانستیم در این دربی برنده هم باشیم. اما همین که بازی باخته را جبران کردیم نشانه خوبی است.

مهاجم ذوب آهن در ادامه با اشاره به نقطه ضعف تیمش مي گويد: متاسفانه ما در زدن ضربات آخر کم دقت هستیم و به راحتی موقعیت هایمان از دست می رود. مجموعه ذوب آهن از اعضای هیات مدیره گرفته تا مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان همه به نحو احسن به وظایف خود عمل می کنند و تنها اشکالی که تا اینجا متوجه تیم ماست عدم کسب پیروزی است. امیدوارم هرچه زودتر عروسی به کوچه ما هم بیاید. چون مطمئن هستم با کسب یک برد انرژی نهفته در تیم ما رها شده و سپس با قدرت در ادامه لیگ به آنچه مستحق آن هستیم دست خواهیم یافت.

این بازیکن سپس درباره بازی با سایپا مي گويد: این دیدار مثل سایر مسابقات لیگ سخت است. سایپا هم در صدد بهبود شرایطش در جدول رده بندی لیگ است و یک فوتبال درگیرشونده را ارائه می دهد. آنها قطعا برای برد در خانه شان به مصاف ما می آیند و ما نیز تصمیم داریم در خارج از خانه هر سه امتیاز را از حریف بگیریم. امیدوارم این اتفاق برای ذوب آهن رخ دهد.