انریکه: پیکه می‌تواند بهترین باشد/ شاید منیر بجای نیمار فیکس بازی کند

فوتبال ايران- بارسلونا دومین بازی خود در لالیگا را فردا در زمین ویارئال انجام خواهد داد.زمینی دشوار برای کاتالان ها. لوئیس انریکه مربی جدید این تیم در نشست خبری پیش از این بازی گفت :

 

ویارئال

ویارئال را به خوبی می شناسم.در لالیگا حریفی قدر برای هر تیمی خواهد بود. یک پیش فصل عالی چه به لحاظ نتیجه و چه به لحاظ شکل بازی را پشت سر گذاشته و مربی بسیار خوبی هم دارد.می خواهیم در این دیدار پیروز شویم و خودمان را به خوبی برای این دیدار مهیا کرده ایم.هر بازی برای ما یک آزمون جدی است.هر تیمی وقتی مربی جدیدی را به خدمت می گیرد؛ به زمان نیاز دارد. هر جند من چنین تقاضایی نداشته ام. این بازی می تواند محک خوبی برای ما باشد.

 

اینیستا

از ناحیه زانو کمی مصدوم شده و به بازی فردا نمی رسد

 

نیمار

اگر در لیست بازیکنان برای بازی فردا حضور دارد؛ بدین معناست که مشکل مصدومیت او برطرف شده و آماده بازی است. در این بارسا، فیکس بازی کردن کمی مشکل شده. ما تنها ۱۱ بازیکن نداریم. به همه بازیکنانم برای پیروز شدن نیاز دارم

 

مصدومیت پیکه

او فصل گذشته از ناحیه کمر دچار مشکل شد اما در این دو هفته در تمام تمرینات حضور داشت. او اگر بخواهد می تواند بهترین مدافع دنیا باشد.به اعتقاد من در فرم خوبی قرار دارد.

 

منیر فیکس بازی می کد یا نیمار؟

به همه بازیکنانم اطمینان دارم.اینکه کدام بازیکن در ترکیب ثابت بازی خواهد کرد؛ به عهده مربی است. تصمیمی که مهم و دشوار خواهد بود. نمی توانم همه را راضی نگه دارم.

 

نقطه قوت ویارئال

در همه نقاط بازیکنان خوبی دارند. به خوبی دفاع می کنند و ضد حملات خطرناکی دارند. مارسلینو را به خوبی می شناسم. می دانم که خودش را برای مسابقه با بارسا به خوبی آماده کرده است.

 

بازیکنان کناری

در این پست بازیکنان خوبی داریم.داگلاس که به تازگی به جمع ما پیوسته، بازیکن خوبی چه در حمله و چه در دفاع است. از باشگاه ممنونم که او را به بارسلونا آورد.

 

منیر الحدادی

برای محافظت از او، کار ویژه ای انجام نخواهیم داد. اتفاقی که در حال حاضر برای او رخ داده ممکن است برای برخی دیگر در ادامه فصل رخ دهد. از او خواسته ام که با جدیت و نیز خیال راحت به کارش ادامه دهد

 

وضعیت فعلی تیم

امیدوارم اوضاع به خوبی پیش رود.می خواهیم در همه مسابقاتمان پیروز شویم. در طول هفته تمرینات خوبی انجام داده داده ایم و در بهترین فرم قرار داریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *