جلالی : سعی می کنیم در برابر فولاد بازی موفقی انجام دهیم

مجید جلالی که پنجشنبه شب درمصاحبه پیش از بازی در برابر فولاد خوزستان دراهواز به سوولات خبرنگاران پاسخ می داد اظهارداشت : با توجه به اینکه دو تیم از بازیکنان جوان وخوبی برخوردارند ، فردا شاهد یک بازی خوب و با کیفیت دراهواز خواهیم بود.

وی به بازیهای این تیم اشاره کرد وگفت : ما درچند بازی گذشته خوب ظاهرشدیم و موقعیتهای گل خوبی هم داشته ایم اما به علت نبود تمام کننده نتوانسته ایم از فرصتهای گل خود به خوبی استفاده کنیم .

جلالی اضافه کرد : در دوبازی اخیر به رغم اینکه پای بازیکنان ما به گل باز شد با اینحال در صدد جذب یک مهاجم برای حل مشکل گلزنی خود هستیم .

وی یاد آور ترکیب تیم سایپای البرز شد وگفت : با توجه به بازیهای انجام شده انسجام تیمی سایپا روبه تکامل است به طوری که به وضعیت خوبی رسیده ایم .

جلالی گفت : باشگاه سایپا به تیمهای پایه خود وجوانگرایی اهمیت زیادی می دهد به طوری که ترکیب این تیم شامل ۱۴ بازیکن بزرگسال و ۱۴ بازیکن جوان است .

وی درپایان اظهارداشت : برای بازی فردا بازیکن محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم داریم که نمی توانیم از وجود آنان درمقابل فولاد خوزستان استفاده کنیم .

دیدار تیمهای فوتبال سایپای البرز و فولاد خوزستان ازهفته ششم لیگ برتر باشگاه های ایران ساعت ۱۰/۱۹دقیقه روزجمعه ( فردا) در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

۶۳۹/۵۵۱

انتهای پیام /*