امام جمعه آبادان: هرگونه تجاوز به میهن اسلامی را با قاطعیت جواب می دهیم

به گزارش ایرنا حجت الاسلام ˈعلی ابراهیمی پورˈ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه آبادان در مصلی ثامن الائمه این شهر گفت: سرنگونی پهباد جاسوسی رژیم صهیونیستی نشان از اقتدار نظام و ناامنی فضای ایران اسلامی برای هرگونه ماجراجویی دشمنان است.

وی با اشاره به پیروزی مردم غزه بر رژیم اشغالگر قدس افزود: پیروزی مردم غزه مدیون حمایتها، مدیریت و راهنمایی ملت ایران اسلامی است.

امام جمعه آبادان اظهار کرد: مردم غزه پس از ۵۰ روز مقاومت موفق به شکست رژیم کودک کش صهیونیستی و وارد کردن تلفات نظامی زیاد به این رژیم شدند.

وی با اشاره به ناتوانی رژیم اشغالگر قدس در شناسایی محل های پرتاب موشک حماس افزود: مقاومت توانست استحکامات آهنین رژیم صهیونیستی را در هم بکوبد.

حجت الاسلام ابراهیمی پور بر لزوم بازسازی غزه تاکید کرد و گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی برای بازسازی غزه کمک کنند.

وی کشته شدن خبرنگار آمریکایی به دست گروه تروریستی داعش را یادآور شد و افزود: داعش دست پرورده رژیم صهیونیستی و آمریکا است ولی اکنون مقابل آنها قرار گرفته است.

خطیب جمعه آبادان جنایت های آمریکا را صدها برابر بیشتر از جنایات داعش خواند و اظهار کرد: آمریکا و اسراییل در برابر جنایات داعش در سوریه و عراق سکوت کرده بود.

وی به دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش درمان داشته و زیرساخت های خوبی در این زمینه فراهم کرده است.

امام جمعه مینوشهر خرمشهر نیز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر با تبریک پیروزی مقاومت غزه بر رژیم اشغالگر قدس گفت: بار دیگر وعده الهی محقق و خون بر شمشیر پیروز شد.

حجت الاسلام ˈمحمد جواد عادل پورˈ نوار غزه را نوار عزت اسلام خواند و افزود: پیروزی مردم غزه نوید بخش آزادی نزدیک قدس شریف است لذا باید بیش از پیش مقاومت را تجهیز و مسلح کنیم.

وی تروریسم را بهانه آمریکا و غرب برای حضور و تسلط بر خاورمیانه عنوان کرد و گفت: طالبان، داعش، القاعده و تروریست های سوریه و منافقان دست پرورده آمریکا هستند.

امام جمعه مینوشهر خرمشهر با اشاره به خطاب قرار دادن گروه تروریستی داعش با عنوان دولت اسلامی از سوی رییس جمهوری آمریکا گفت: نسبت دادن تروریست به اسلام جنایتی بسیار بزرگ از سوی آمریکا و غرب می باشد.

وی توصیه های مقام معظم رهبری به دولتمردان را برای خدمت به مردم و نظام بسیار ضروری خواند و افزود: امید است دولت تدبیر و امید به این توصیه ها با دقت و وسواس فراوان عمل کند.

وی با تقدیر از سپاه پاسداران برای ساقط کردن پهباد اسراییلی گفت: کشف، رهگیری و انهدام این پهباد نشان از اقتدار نیروهای مسلح ایران و امن بودن آسمان جمهوری اسلامی است.

نیروهای بسیجی شهرهای آبادان و خرمشهر ظهر جمعه از نقاط مختلف این دو شهر به حرکت در آمده و در حمایت از مردم غزه در مصلی ثامن الائمه و مسجد جامعه خرمشهر تجمع کردند.

نمازگزاران آبادانی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه طومار تبریک پیروزی مقاومت مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی و اعلام انزجار از کشتار کودکان توسط اسراییل را امضاء کردند.

۷۱۰۳/۷۲۷۹

انتهای پیام /*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *