تماس تلفنی شمخانی با خالد مشعل و رمضان عبدالله

علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی طی تماس‌های تلفنی جداگانه با رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی و خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس پیروزی بزرگ و غرور آفرین مردم غزه بر دشمن صهیونیستی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز شمخانی در تماس با رمضان عبدالله، پایداری مردم غزه را موجب فتح دروازه‌های جدیدی برای پیروزی مقاومت دانست و تاکید کرد، جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار مقاومت بوده و تا تحقق آزادسازی کامل فلسطین و اقامه نماز در مسجد الاقصی نیز در کنار آن خواهد بود.

شمخانی با پاسداشت تلاش های همه مجاهدان فلسطینی و گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر مقاومت فلسطین تاکید کرد؛ فرماندهان رژیم صهیونیستی با مشاهده توان و قدرت پاسخ دهی موشکی مقاومت، شکست را پذیرفته و لرزه بر اندام آن‌ها افتاد.

رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ رهبر معظم انقلاب، مسئولین و آحاد ملت ایران، این پیروزی را متعلق به همه حامیان مقاومت دانست و افزود، این پیروزی مقدمه ای برای پیروزی های بیشتر و بزرگتر جبهه مقاومت خواهد بود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در تماس تلفنی جداگانه‌ای با خالد مشعل پیروزی به دست آمده در نبرد دوماهه غزه را بسیار ارزشمند و مقدمه ای برای آزادسازی بیت المقدس دانست.

علی شمخانی با تاکید بر تداوم حمایت‌های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم قهرمان فلسطین، این پیروزی را به مردم، فرماندهان و جهادگران جنبش حماس تبریک گفت.

خالد مشعل مسئول دفتر سیاسی حماس نیز این پیروزی را که حاصل اراده قوی، شجاعت فرماندهان و مردم غزه، موضع حق، خون پاک شهدای مظلوم غزه و حمایت های ایران بود تبریک گفت و افزود؛ دشمن صهیونیستی بار دیگر طعم شکست را در غزه چشید و بی تردید روزی مسلمانان جهان اسلام شاهد آزادی قدس شریف خواهند بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *