امتیاز تیم مهرگان رامهرمز واگذار شد

یونس عبادی – خبرنگار ورزشی خورنا تیم فوتبال مهرگان رامهرمز که فصل گذشته در لیگ دسته اول باشگاههای استان خوزستان خوش درخشید و جواز صعود به لیگ برتر را کسب کرد پس از کش و قوسهای فراوان بالاخر مسئولین این تیم مجبور شدند امتیاز تیمشان را به پارسیان بندر امام خمینی واگذار کنند.

خبری تلخ اما واقعی که اهالی ورزش دوست رامهرمزی را نگران کرد ، تیمی که از باشگاههای رامهرمز به لیگ دسته دوم استان و سپس راهی لیگ لیگ دسته اول شد و بعد از گذشت سال توانست جواز صعود به لیگ برتر خوزستان را کسب کند و نام خانواده بزرگ مهرگان را دوباره در تاریخ فوتبال رامهرمز زنده کند.

سعید شیخی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مهرگان رامهرمز در خصوص واگذاری امتیاز این تیم به یونس عبادی خبرنگارورزشی پایگاه خبری خورنا گفت : اصلا قصد فروش امتیاز تیم را نداشتیم اما مشکلات مالی و بدهی های فراوان از یک سو و برخی ناملایمات از سوی دیگر باعث شد علرغم میل با طنی این کار صورت پذیرد.

وی اضافه کرد : وقتی مسئولین شهرستان اعلام میکنند توان حمایت دو تیم در لیگ برتر استان را ندارند چاره ای جزء امتیاز این به پارسیان بندر امام نداشتیم.

سعید شیخی افزود : متاسفانه تیم مهرگان را هیچکس حمایت نکرد تمام هزینه تیم ما شخصی است . مسئولین فقط به دو تیم فرهنگ و استقلال را می بینند در صورتی که آن دو تیم فقط در رده بزرگسالان فعالیت می کنند اما باشگاه مهرگان در تمام رده های سنی در حال فعالیت می باشد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مهرگان رامهرمز ادامه داد : من از این ناراحتم چرا باشگاه مهرگان که در تمامی رده های سنی از مدرس فوتبال گرفته تا بزرگسالان در حال فعالیت و تیمداری است و از سوی امور باشگاههای استان خوزستان بعنوان سومین تیم فعال در سطح استان خوزستان معرفی شده است نباید مورد حمایت قرار گیرد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مهرگان رامهرمز تاکید نمود : هر چند با تمام این شرایط دوست داشتیم به تیمداری خود ادامه بدهیم ولی برای حضور در لیگ برتر استان خوزستان چیزی حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه هست که در توان ما نبود.

سعید شیخی تصریح کرد : بهترین گزینه پیش روی فروش امتیاز تیم بود تا بتوانیم بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم و با سرمایه گذاری در تیم های پایه در آینده با شرایط بهتری وارد رقابتها شویم.ایشان در پایان از تمامی بازیکنان ، مربیا و پیشکسوتان باشگاه مهرگان هچنین هواداران تیم که در طول فصل یار و یاورشان بودند تشکر و قدردانی نمود.