سیمان بهبهان با شکست شاهین هندیجان به لیگ دسته ۳ کشور رفت/ سایر نتایج

خورنا: از هفته بیست و نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر خوزستان عصر روز چهارشنبه سوم خردادماه، در حالی که آسمان هندیجان به دلیل گرد و غبار و ذرات خاک به رنگ نارنجی در آمده بود، دو تیم شاهین و سیمان بهبهان مقابل هم صف آرایی کردند و سیمان بهبهان توانست با نتیجه ۴ بر یک شاهین هندیجان را شکست بدهد.

به گزارش خبرنگار خورنا از هندیجان، هر چند امتیازات این بازی در رده بندی دو تیم تآثیری نداشت، اما برد هر یک دفاع از حیثیت تیمی بشمار می آمد که در این میان سیمان با درخشش مثال زدنی بازیکنان خود این گوی را از شاهین ربود و با چهار گل زده با خاطره ای خوش لیگ را به پایان رساند.

دو تیم در نیمه اول و دوم یک فوتبال خوب ارائه دادند و صرف نظر از به ثمر رسیدن پنج گل در مسابقه، دو تیم فرصت های خوب دیگری بدست آوردند، اما موفق به ثمر رساندن گل دیگری نشدند.

نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید. در نیمه دوم شاهین با گل محسن عباسپور مهاجم گلزن خود پیش افتاد، اما در ادامه بازیکنان شاهین از لحاظ  قدرت بدنی افت کردند و شاگردان اضغر رسول زاده با به ثمر رساندن چهار گل شکست سنگینی را در خانه به تیم شاهین تحمیل کردند.

این آخرین بازی تیم سیمان بهبهان در لیگ برتر خوزستان بود، زیرا فصل آینده در مسابقات دسته سوم کشور حضور خواهد داشت.
این تیم توانست با کسب ۶۶ امتیاز به مقام قهرمانی این فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر خوزستان دست پیدا کند.

شاهین نیز با کسب ۳۶ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد و در آخرین دیدار خود هفته آینده در شوش مقابل استقلال قرار می گیرد.

سایر نتایج هفته بیست و نهم مسابقات:

استقلال حمیدیه ۱ ……………پیروزی ماهشهر ۱
شاهین ماهشهر ۰…………..نفتون مسجدسلیمان ۰
پرسپولیس ویس ۴ …………….فرهنگ رامهرمز ۳
استقلال رامهرمز ۷………………..انشان ایذه ۰
شلمچه خرمشهر ۱……………استقلال شوش ۱