کریمی: از اینکه در پست خودم بازی نمی‌کنم ناراحتم/ چون پرسپولیس نتیجه نگرفته، می گویند مدعی نیست

فوتبال ايران- يعقوب كريمي هافبك چپ پاي استقلال رفته رفته خودش را در اين تيم پيدا مي كند و در بازي هاي اخير استقلال با اينكه به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان آمد اما عملكرد خوبي داشت.او در مورد شرايط استقلال،بازي با گسترش فولاد،شانس قهرماني تيمش و مسائل مختلف ديگر به سوالات خبرنگار سايت فوتبال ايران پاسخ مي دهد.كريمي معتقد است كه سپاهان اصلي ترين رقيب اين تيم براي كسب عنوان قهرماني است.

 

در مورد بازي با گسترش فولاد چه صحبتي داري؟

بازي سختي است چون گسترش تيم جوان،با انگيزه و دونده اي دارد و از يك مربي فني هم سود مي برد.با اين حال ميزبان هستيم و اميدوارم با حمايت هواداران ۳ امتياز را بگيريم تا روند خوب مان را ادامه دهيم.

 

خيلي ها معتقدند استقلال يا سپاهان در نهايت قهرمان ليگ امسال خواهند شد،نظر خودت چيست؟

از حالا نمي توان پيش بيني كرد و تزه ليگ شروع شده است.پارسال هم خيلي ها اين حرف ها زرا مي زدند ولي در نهايت تيمي مثل فولاد قهرمان شد و حتي نفت تهران هم شانس داشت.ما مدعي هستيم ولي فعلا نمي توان از يك يا دو تيم خاص اسم برد.

 

به نظر خودت اصلي ترين رقيب شما براي قهرماني چه تيمي است؟

فكر مي كنم تا اينجا سپاهان نشان داده كه اصلي ترين رقيب ما است.

 

خيلي ها معتقدند پرسپوليس ديگر مدعي قهرماني نسيت،نظر خودت چيست؟

اين به خاطر نتايج پرسپوليس ات و چون با چنين نتايجي گرفته اند،خيلي ها مي گويند مدعي نيست.طبيعي است كه با اين روند آنها نمي توانند مدعي باشند ولي نبايد فرموش كرد كه پرسپوليس تيم بزرگي است و با چند برد پياپي مي تواند همه چيز را عوض كند.نبايد تصور كرد آنها از حالا از كورس خارج شده اند.

 

از پستي كه در آن بازي مي كني راضي هستي؟

من در پست تخصصي ام بازي نمي كنم ولي از اين موضوع هم ناراحت نيستم و سعي مي كنم در اين پست هم نظر سرمربي را جلب كنم.خوشبختانه بازي به بازي شرايط بهتري پيدا مي كنم.

 

راستي مثل اينكه قرار است مبلغ قراردادتان با تصميم باشگاه كسر شود؟

بعيد مي دانم اين اتفاق بيفتد و باشگاه صحبتي در اين مورد با ما نكرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *