دیلی‌میل خبر داد: احتمال پیوستن حاج‌صفی به فولام

ديلي‌ميل خبر داد: احتمال پيوستن حاج‌صفي به فولام

این بازیکن ۲۴ ساله به همراه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور داشت و تاکنون بیش از ۶۰ بازی ملی در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

فوتبال ايران- یک روزنامه معتبر انگلیسی از تلاش مسئولان باشگاه فولام برای جذب احسان حاج صفي مدافع – هافبک جوان تیم سپاهان اصفهان خبر داد.

به گزارش سايت فوتبال ايران، روزنامه «دیلی‌میل» انگلیس در گزارشی مدعی شد سران باشگاه فولام انگلیس در حال مذاکره با احسان حاج‌صفی، مدافع – هافبک چپ تیم ملی کشورمان هستند. این در حالی است که پیش از این روزنامه «دیلی‌استار» خبر داده بود هال‌سیتی خواهان به خدمت گرفتن مدافع – هافبک سپاهان است.بر اساس این گزارش جذب حاج‌صفی که توانایی بازی در دفاع یا هافبک چپ را دارد برای فولام در حدود 250 هزار پوند هزینه در بر خواهد داشت. این بازیکن 24 ساله به همراه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2014 برزیل حضور داشت و تاکنون بیش از 60 بازی ملی در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

فولام به تازگی اشکان دژاگه، بازیکن تأثیرگذار فصل گذشته خود را از دست داده است. هافبک تیم ملی کشورمان بازی در لیگ ستارگان قطر با العربی را به بازی در لیگ دسته دوم انگلیس با سفیدپوشان غرب لندنی ترجیح داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *