رییس فدراسیون بوکس: خوزستان از منابع بوکس ایران است

به گزارش ایرنا ˈاحمد ناطق نوریˈ سه شنبه درمجمع عمومی هیات بوکس خوزستان دراهواز، با دعوت اعضای این مجمع برای رفع اختلافات و کوشش در راه ترقی ورزش بوکس این استان اظهارکرد: انتظار من ازشما این است که اختلافات را کنار گذاشته و در رشد ورزش بوکس خوزستان تلاش کنید.

وی اضافه کرد: خوزستان در ورزش بوکس و پرورش قهرمانان نامی،سابقه ای نیکو و روشن دارد ،از این رو شاسیته نیست که شاهد تنش میان اعضای مجمع آن باشیم ؛ زیرا ادامه این وضع موجب هدر رفتن استعدادها خواهد شد.

در این نشست که همراه با تنش هایی بود مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان دیدگاه های خودرا در این زمینه ابراز و اعضای مجمع بوکس را به آرامش و همکاری هرچه بیشتر با هم فراخواند.

در این نشست اعلام شد با توجه به اینکه مسابقات آسیایی درپیش است و نمی توان دیدارهای شکست حصر آبادان را در موعود مقرر با شرکت تیم های خارجی انجام داد، لذا تصمیم گرفته شد رقابت های شکست حصر آبادان با شرکت تیم های داخلی انجام شود.

در این نشست با نظر رییس فدراسیون بوکس رای گیری به عمل آمد و بهمن کاظمی با مجموع ۹ رای از ۱۵ رای ماخوذه تا پایان دوره ریاستش که تا آخر امسال خواهد بود درسمت خود ابقاء شد.

۶۳۹/۶۴۰

انتهای پیام /*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *