عقب‌ماندگی‌های بهداشتی و درمانی ماهشهر جبران می‌شود

خورنا: تشکیل دانشکده علوم پزشکی آبادان منجر به جبران عقب‌ماندگی‌های تاریخی بهداشتی در منطقه جنوب خوزستان می‌شود.

رمضان احدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: شب گذشته از پرستاران و ماماهای نمونه و فعال شبکه بهداشت و درمان ماهشهر، صنعت نفت و نظام پرستاری تقدیر شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر اضافه کرد: شب گذشته میزبان حدود ۷۰۰ نفر از پرستاران بودیم؛ در این مراسم از پرستاران نمونه کشور، استان، شهرستان و خیران سلامت تقدیر به عمل آمد.

وی در ادامه با اشاره به شکل‌گیری دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان که شبکه بهداشت و درمان ماهشهر را در زیرمجموعه خود می‌بیند، خاطرنشان کرد: بعد از استقلال دانشکده‌ها، حوزه‌هایی که از مرکز استان فاصله داشته و دچار توسعه نیافتگی می‌شدند باید منتظر اتفاقات خوبی در منطقه فعالیت خود باشند.

احدی تصریح کرد: باید از فرصت ایجاد شده نهایت بهره را برد تا به جبران عقب‌ماندگی‌های بهداشتی و درمانی در منطقه بپردازیم.

وی اضافه کرد: بعد از دانشکده شدن آبادان باید از فرصت‌ها به نحو احسن استفاده کرد و با بهره‌گیری از تجربیات دانشکده‌های تازه استقلال یافته و ظرفیت‌های شهرستان‌ها هر چه بیشتر از گذشته توجه مسئولان کشوری را معطوف به حوزه فعالیت خود کنیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر در پایان گفت: با شکل‌گیری دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آبادان مطمئناً باید منتظر رشد سلامت اجتماعی و سرعت گرفتن آهنگ توسعه بهداشتی در منطقه باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یه ماهشهری آقا چرا احداث یک شعبه دانشکده علوم پزشکی در ماهشهر تایید نمیگردد؟؟؟باتوجه به پتانسیلهای این شهرستان آیا این خواسته غیرمنطقی است؟؟؟