پیروزی ماهشهر با ۴ گل شاهین هندیجان را پر پر کرد

خورنا: هفته بیست و هفتم لیگ برتر خوزستان با شکست دیگری برای شاهین در خانه به پایان رسید.

به گزارش خورنا از هندیجان، استادیوم تختی هندیجان عصر روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت ماه شاهد جدال دو تیم شاهین و پیروزی ماهشهر بود.

این دیدار در حضور معدود تماشاگران هندیجانی جدالی زیبا و پرگل از آب در آمد که در نتیجه موفقیت پیروزی ماهشهر را در بر داشت که با چهار گل شاهین را شکست داد.

شاهین که هفته قبل شکست سنگینی را در مسجدسلیمان پذیرفته بود اینبار نیز در خانه شکست خورد تا با  بالهای زخمی نای پرواز کردن نداشته باشد.

با توجه به اینکه شاهین خیلی خوب توپ را به گردش درآورده بود، اگر مهاجمان این تیم قدر فرصتهای به وجود آمده را می دانستند متحمل همچین شکست سنگینی نمی شدند.

نیمه اول  بدون رد و بدل شدن گلی خاتمه پذیرفت تا در نیمه دوم پیروزی ماهشهر نبض بازی را در دست بگیرد و از آشفتگی و ناهماهنگی تیم فوتبال شاهین عاید سود شود که ثمره آن چهار گلی بود که در این نیمه به تور دروازه شاهین دوخته شد تا تک گل شاهین که از روی نقطه پنالتی توسط خلیل بحرکانی به ثمر رسید برای جبران کافی نباشد.

این در حالی است که بازی این ۲ تیم در ماهشهر بدون گل خاتمه پذیرفته بود. تیم شاهین هفته آینده در مسجدسلیمان به دیدار استقلال این شهر می رود.

گلهای این دیدار را میلاد قاسمی(۲ گل)، سجاد قنواتی، علی آلبوموسی برای پیروزی و کریم ستایش زاده برای شاهین به ثمر رساندند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هندیجانی از اینکه به خبرهای ورزشی اهمیت میدهید متشکریم.اگه امکان داره خبرنگار خود را در هندیجان معرفی کنید