اعتبارات خرمشهر امسال در ۲ بخش هزینه می‌شود

به گزارش خورنا به نقل از فارس، عبدالله حسینی اظهار داشت: امسال ۱۸ پروژه عمرانی خرمشهر با اعتباری بالغ بر ۱۵۶ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری رسید.
وی افزود: گازرسانی به روستای منیخ و حفارشرقی، سه پروژه احداث و نوسازی مدارس، دو پروژه برق رسانی، چهار پروژه بنیاد مسکن و دو پروژه جهاد کشاورزی، پنج پروژه اداره کل بندر و دریانوردی و یک پروژه بهزیستی از جمله پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در این هفته بوده است.
فرماندار خرمشهر با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی خرمشهر امسال در دو بخش هزینه می‌شود، گفت: در سال جاری اعتبار تملک دارایی تخصیص یافته شده به خرمشهر ۱۷.۵ میلیارد تومان برآورد شده است.
وی اضافه کرد: در بخش توسعه نیز هنوز اعتبار ابلاغ نشده ولی قطعاً اعتبار قابل توجهی به این بخش اختصاص می‌یابد.
حسینی با بیان اینکه که با اعتبارات تخصیص یافته به خرمشهر به‌زودی در راستای عمران شهری و روستایی گام‌های بلندی برداشته می‌شود، تصریح کرد: به منظور نظارت بر جذب اعتبارات و نظارت بر پیشرفت فیزیکی و کیفیت اجرای طرح‌ها در خرمشهر یک گروه کارشناس از سوی فرمانداری انتخاب شده و به شکل ۱۵ روز یک بار گزارش از نحوه عملکرد پروژه‌ها خواهند داد که این موضوع در پیشبرد، سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها تاثیر جدی دارد.
وی در پایان اظهار داشت: با اقدامات در حال انجام امیدواریم به‌زودی شاهد عمران و آبادی بیش از پیش شهرمان باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *