حیات‌مقدم: آمار بومیان شاغل در صنایع پتروشیمی ماهشهر دروغ محض است

خورنا: نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که صنایع پتروشیمی منطقه از افراد بومی شاغل در شرکت‌ها ارائه می‌کند دروغ محض است.

خلیل حیات‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خورنا اظهار کرد: یکی از مشکلات شهرستان ماهشهر که تاکنون حل نشده باقی مانده مساله اشتغال جوانان بومی تحصیل کرده جویای کار است.

وی ادامه داد: متاسفانه در هر خانه‌ای ۴ تا ۵ جوان تحصیل کرده بیکار وجود دارد و آماری که صنایع پتروشیمی در مورد افراد بومی شاغل در شرکت‌های منطقه می‌دهد دروغ محض است.

دبیر کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اسنادی وجود دارد که ثابت می‌کند اغلب کارکنان صنایع پتروشیمی منطقه غیر بومی هستند.

حیات‌مقدم گفت: تعداد پروازهایی که به صورت روزانه در فرودگاه ماهشهر انجام می‌شود مؤید همین مساله است و اگر به مسافران این پروازها دقت شود از ۱۷۰ نفر کم‌تر از ۲۰ ماهشهری یافت می‌شود.

وی با تاکید بر غیر واقعی بودن آمارهای ارائه شده از سوی صنایع پتروشیمی، خاطرنشان کرد: مسوولان صنایع پتروشیمی اگر این ادعای بنده را دروغ می‌دانند به آنها این حق را می‌دهم که موضوع را از مجاری قضایی پیگیری کرده و اقدام به شکایت کنند.

نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در خانه ملت، در ادامه با اشاره به مشکل عدم تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکار، اظهار داشت: مساله تبدیل وضعیت قرارداد کارگران پتروشیمی هنوز حل نشده باقی مانده و هیچ اراده و انگیزه‌ای از سوی مدیریت پتروشیمی در این رابطه وجود ندارد.

حیات‌مقدم یادآور شد: فشارهایی هم که در این ارتباط به آنها وارد می‌آوریم بی‌فایده است و کماکان مساله تبدیل وضعیت کارکنان زیر پوشش پیمانکار لاینحل باقی مانده است.ت/ال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی مسئله تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکاری با جدیت در حال اجراست
  • یوسف برو خجالت بکش حیات مقدم تازه یادت اومده پروفسور که چه خبره؟اینو خودمون میدونیم .این همه جوون لیسانسه بیکار وقتی درخواست داشتیم بریم تو پتروشیمی نمیتونستی کاری کنی حالا چی میگی پس؟چرا اون موقع که دانشیار بود همه فکو فامیلا و همسایه ها و دوستامون با دیپلم میرفتن ولی تو عرضه انجام این کارم نداشتی بی لیاقت بی کفایت
  • عماد ززززززرشک برو بزار باد بیاد بابا .به قول ما هندیجانیها خلیل گور(khalil govar) تو رو چه به این حرفا
  • امیدیه با سلام واقعآ جای بسیار بسیار بسیار تاسف است که سرنوشت کلی انسان در بدترین شرایط آب و هوایی و امکانات محدود دست مایه دروغ پردازی و بی کفایتی اشخاص بی تجربه و کج فهم همچون ایشون شود جناب خلیل جان متاسفم که حتی در دروغ گفتن هم مثل ما بقی کارها ذره ای هنر نداری واقعآ راست میگن که دروغگو کم حافظه است...!شما با استناد به صحبت های خودتون در سایت اطلاع رسانیتون مورخ 31.4.1390 با افتخار گفته بودید:در این مدت دو سال و اندی توانسته ام 70% نیروی بومی را در صنایع پتروشیمی مشغول به کار کنم!!!!!! ای جان حالا دیگه حرف خودتم قبول نداری؟خیلی زشته واقعآ باید گفت دانشیار درود به شرفت