سرمربی تیم امید نفت آبادان: بازیکنان بومی را جذب می‌کنیم

به گزارش خورنا به نقل از فارس، حبیب گله‌داری اظهار داشت: بدون اینکه برنامه‌ای برای تست‌گیری از بازیکنان آبادانی داشته باشیم، هفته گذشته در نخستین جلسه تمرینی ما نزدیک به ۲۰ بازیکن برای عضویت در تیم امید صنعت‌نفت در کنار زمین تمرین حاضر بودند.
وی در همین خصوص اضافه کرد: این تعداد بازیکن در روز سوم تمرینات به ۷۰ نفر رسید و من به ناچار مجبور به تست‌گیری از این بازیکنان شدم هر چند که این روش را نادرست می‌دانم.
سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان با اشاره به حضور ۷۰ بازیکن برای قرار گرفتن در لیست نهایی این مجموعه افزود: حضور این تعداد فوتبالیست که تعدادی از آنها نیز بازیکنان مستعدی بودند نشان داد که با برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم تیمی تمام بومی را راهی مسابقات امیدهای کشور کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برنامه کادر فنی و مدیریت باشگاه صنعت نفت آبادان نیز در حال حاضر جذب بازیکنان آبادانی و اولویت دادن به فوتبالیست‌های بومی منطقه است.
گله‌داری در ادامه از برنامه‌های تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان گفت و تصریح کرد: با توجه به این موضوع که مسابقات قهرمانی امیدهای کشور از ابتدای مهر ماه آغاز می‌شود تمرینات بدنسازی و کار با توپ خود را در دو نوبت صبح و بعد‌از ظهر دنبال می‌کنیم.
وی همچنین از برگزاری یک بازی تدارکاتی خبر داد و اضافه کرد: تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در زمین چمن پیروز آبادان به مصاف تیم منتخب نیروی انتظامی استان خوزستان می‌رود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *