صنعت نفت به تغییرات فنی نیاز دارد

به گزارش خورنا به نقل از فارس، عبدالرضا شاغریب اظهار داشت: هر دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در حال حاضر در شرایط فنی متعادلی قرار دارند.
وی در همین خصوص اضافه کرد: مسلماً با توجه به این موضوع که تیم فوتبال صنعت نفت در مسابقه جمعه شب میزبان است از انگیزه بالایی برخوردار بوده و برای کسب امتیازات کامل وارد زمین می‌شود.
مربی پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به وضعیت کنونی تیم فولاد خوزستان افزود: فولاد در حال حاضر تیمی داری برنامه‌ریزی مناسب درون زمین است که نفتی‌ها برای پیروزی مقابل حریف هم استانی خود باید تغییراتی را در سیستم فنی ایجاد کنند.
وی اضافه کرد: به عقیده من تیم فوتبال صنعت نفت نباید از وجود بازیکنان جوان و با انگیزه خود بر روی نیمکت ذخیره‌ها به سادگی عبور کرده و از نیروی این فوتبالیست‌ها در شب مسابقه با فولاد استفاده کند.
شاغریب خاطرنشان کرد: تیم فوتبال فولاد خوزستان در خط حمله از بازیکنان خلاقی بهره برده که این بازیکنان کار را برای دفاع نماینده آبادان در لیگ برتر دشوار می‌کنند.
وی با اشاره به خط حمله خطرناک تیم فوتبال فولاد خوزستان تصریح کرد: بازیکنان خط دفاعی تیم فوتبال صنعت نفت باید شرایطی را به وجود آورده که بازیکنانی مثل نوروزی و افشین به دروازه صنعت نفت نزدیک نشوند.
مربی پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان اضافه کرد: مطمئناً تیمی که از فرصت‌های خود در این مسابقه به خوبی استفاده کند در نهایت سه امتیاز این بازی را کسب می‌کند.
دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در چارچوب مسابقات لیگ برتر کشور از ساعت ۲۰ جمعه در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر می‌روند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *